Çok Güzel Hareketler 2 Yeni bölümü var mı yok mu? 29 Mart Kanal D yayın akışı ÇKHB 2 Yeni bölüm ne zaman? her yerde aranmaya başladı. Her pazar akşamı izleyicileri kahkahaya boğan Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 29 Mart Pazar akşamı yani bu akşam var mı yo

Çok Güzel Hareketler 2 Yeni bölümü var mı yok mu? 29 Mart Kanal D yayın akışı ÇKHB 2 Yeni bölüm ne zaman? her yerde aranmaya başladı. Her pazar akşamı izleyicileri kahkahaya boğan Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 29 Mart Pazar akşamı yani bu akşam var mı yok mu çok merak edildi. Çünkü pazar akşamı yayınlanan Savaşçı ve Güvercin ekranlara gelmeyecek. Haliyle izleyiciler de  Çok Güzel Hareketler Kanal D yayın akışında var mı? Yeni bölüm ne zaman aramaya başladı. İşte detaylar...Kanal D’nin ilgiyle izlenen komedi programı ‘Çok Güzel Hareketler 2’den üzücü haber geldi. BKM Film’in hazırladığı, genel sanat yönetmenliğini Yılmaz Erdoğan’ın üstlendiği komedi programı, corona virüs nedeniyle seyircisiz oynama kararı almıştı. Hatta geçen haftski bölüm seyircisiz yayınlanmıştı. 

ÇOK GÜZEL HAREKETLER 2 VAR MI YOK MU? 29 MARTAncak bir çok yapım gibi salgın nedeniyle çekimlerine ara verilen Çok Güzel Hareketler 2'nin stok bölümü yok. Bu nedenle programın yeni bölümü izleyiciyle buluşamayacak. Özetle Çok Güzel Hareketler 2, 29 Mart akşamı tekrar bölümüyle ekranlara gelecek.

PTT'den Emeklilere Ödeme! 100.000 TL'ye Kadar Anında Nakit Ödeme Verilecek! PTT'den Emeklilere Ödeme! 100.000 TL'ye Kadar Anında Nakit Ödeme Verilecek!


ÇOK GÜZEL HAREKETLER 2  YENİ BÖLÜM NE ZAMAN?Corona virüs salgını bitene kadar çekimlerine ara verilen Çok Güzel Hareketler 2, uzun bir süre ekranlarda olmayabilir. Yani yeni bölümle ilgili net bir tarih vermek mümkün değil.