Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 altyapı üyesi oyuncuları arasında bulunan Nazlı Senem Ünal, kendisine has yüz yapısı ve başarılı oyunculuğuyla dikkat çekiyor. Yeniden ve yeni ekiple çekilmeye başlanan Çok Güzel Hareketler Bunlar 2’nin kadrosunda yer alan g

Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 altyapı üyesi oyuncuları arasında bulunan Nazlı Senem Ünal, kendisine has yüz yapısı ve başarılı oyunculuğuyla dikkat çekiyor. Yeniden ve yeni ekiple çekilmeye başlanan Çok Güzel Hareketler Bunlar 2’nin kadrosunda yer alan genç oyuncu, çok sayıda skeçte rol almıştır. Bu şekilde adını duyurmayı başaran ve izleyicinin merak ettiği oyunculardan birisi haline gelmeyi başaran bir oyuncudur. Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 Nazlı Senem kimdir şeklinde internetteki aramalar ile oyuncunun nereli olduğu, kaç yaşında olduğu, hangi yapımlarda yer aldığı ve eğitimi gibi konularda bilgi edinilmeye çalışılmaktadır.Genç oyuncu ilköğretim ve ortaöğretim eğitimlerini Bursa’da tamamladıktan sonra lise eğitimini Bursa Özel Tan Fen Lisesi’nde tamamlamıştır. 2016 yılında bu liseden mezun olan güzel oyuncu Nazlı Senem Ünal daha sonra üniversite eğitimi için İstanbul’a yerleşmiştir. Üniversite sınavında İstanbul’da bulunan Maltepe Üniversitesi’nin Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü’ne yerleşen genç oyuncu, bu bölümden başarıyla mezun olmuştur. Üniversite mezuniyetinin ardından İngilizcesini geliştirebilmek amacı ile İngiltere’nin Brighton kentinde bulunan dil eğitim programlarına katılım gerçekleştirmek, üzere oraya yerleşmiştir. Dil eğitimini tamamladıktan sonra ise Türkiye’ye geri dönüş yapmıştır.İngiltere’den Türkiye’ye geri dönüş yapan ÇGHB 2 Nazlı Senem Ünal, İstanbul’da bulunan Müjdat Gezen Sanat Merkezi Konservatuvarının Tiyatro Bölümü’nden mezun olmuştur. Buradaki eğitimine ek olarak “Çağdaş Drama Derneği Yaratıcı Liderlik Sertifika” programına katılım gerçekleştirerek, başarıyla tamamlamıştır. 2013 yılında Ömer Önder’in yapımcılığını üstlendiği “Samanyolu” isimli televizyon dizisinde kötü karakter olan “Burcu” isimli karaktere hayat vermiştir. Daha sonraki oyunculuk kariyerinde ise 2017 yılında Çiçek Sepeti firmasının, 2018 yılında Turkcell Tabela reklamı, Lenovo reklamı, Vakıfbank reklamı ve son olarak “Tat Ketçap” markasının reklamlarında rol almıştır. 2019 yılında ise BKM Mutfak ekibine katılarak Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 skeçlerinde rol almaya başlamıştır.Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 Nazlı Senem Ünal Nereli?BKM Mutfak Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 altyapı üyelerinden birisi olmasıyla ÇGHB 2 skeçlerinde rol almaya başlayan Nazlı Senem Ünal’ın nereli olduğu merak edilmektedir. Bu nedenle Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 Nazlı Senem Ünal nereli şeklinde araştırma yapılmaktadır. Genç oyuncu Bursa doğumludur.

"Yalı Çapkını" Dizisi İçin Yapılan Suç Duyurusu Sonrası Soruşturma! "Yalı Çapkını" Dizisi İçin Yapılan Suç Duyurusu Sonrası Soruşturma!


Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 Nazlı Senem Ünal Kaç Yaşında?Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 Nazlı Senem Ünal kaç yaşında bilmeyenler için güzel oyuncu 22 Mayıs 1991 yılında dünyaya gelmiştir. Bu çerçevede oyuncu 2020 yılında 29 yaşındadır.