Kanal D ekranlarında serisinin 2. si olarak başlayan Çok Güzel Hareketler Bunlar 2, her hafta Pazar akşamı izleyicisi ile buluşuyor.

TC Kimlik Son Rakamları 0-2-4-6-8 Olanlar Dikkat! 90.000 TL'ye Kadar Ödeme Verilecek TC Kimlik Son Rakamları 0-2-4-6-8 Olanlar Dikkat! 90.000 TL'ye Kadar Ödeme Verilecek
Kanal D ekranlarında serisinin 2. si olarak başlayan Çok Güzel Hareketler Bunlar 2, her hafta Pazar akşamı izleyicisi ile buluşuyor. Kanal D ekranlarında hafta sonu akşamlarında ailelerin severek izlediği komedi programı, bu hafta yayın akışında yok. Yayın akışında olmayan Çok Güzel Hareketler Bunlar 2, izleyenlerini üzdü. Kanal D'nin her Pazar yeni bölümü ile yayınladığı ÇGHB 2 bu hafta yayınlanmayacak. Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 bu akşam neden yok ? Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 yeni bölüm neden yok ? ÇGHB 2 yeni bölüm ne zaman yayınlanacak ?

Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 büyük bir izleyici kitlesine sahip. Küçük büyük demeden herkesin yıllardır severek izlediği komedi programı, her geçen gün daha da kaliteli oluyor. Yılmaz Erdoğan ve BKM oyuncu ekibi ile her Pazar akşamı, izleyenlere keyifli saatler geçirtiyorlar. Ancak Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 bu akşam yayınlanan akışta yer almadı. Pazar günü akış takviminde yer almayan Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 neden yok sorularını getirdi.

Başarılı oyuncu Yılmaz Erdoğan yönetiminde gerçekleşen programa BKM Mutfak'ın ev sahipliği yapıyor. Çok Güzel Hareketler Bunlar yayınlandığı zamandan bu yana her geçen gün daha büyük bir kitleye ulaşarak ilerlemeye devam ediyor. Pazar akşamları izleyenleri Kanal D ekranlarına kilitleyen Çok Güzel Hareketler 2'nin yeni bölümü Kanal D'nin 27 Aralık Pazartesi yayın akışı içerisinde yer almıyor. Çok Güzel Hareketler Bunlar 2'nin akış takviminde yer almadığını görenler araştırmaya başladı. İzleyenler ÇGHB 2'nin neden bu akşam yayınlanmayacağını merak ediyor. Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 yeni bölüm neden yok ? Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 yeni bölüm ne zaman yayınlanacak ?Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 neden yok ?

28 Mayıs 2008'den bu yana Pazar akşamları milyonları güldürmeye ve eğlendirmeye devam eden Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 bu akşam yayınlanmayacak. Yayınlandığı günden bu yana izleyenleri güldürmeyi başaran hatta kahkaha tufanına sokan Çok Güzel Hareketler Bunlar programı, bu akşam yayın akışında yok. Çok Güzel Hareketler Bunlar 2'nin bugün yayın akışında olmamasının nedeni ise güzel bir şey. Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 her sene olduğu gibi yılbaşı özel bölüm ile 31 Aralık akşamı, Kanal D ekranlarında olacak. Çok Güzel Hareketler Bunlar 2, 31 Aralık Perşembe günü Kanal D ekranlarında 20.00'de ekranlara gelecek. 31 Aralık Perşembe günü yılbaşı özel bölümü yayınlanacağı için bu hafta Pazar günü Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 yeni bölüm yayınlanmayacak.

Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 yılbaşı konukları kim ?

Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 yılbaşı konukları belli oldu. Her sene Yılbaşı akşamında izleyenlere eğlenceli saatler geçirten Çok Güzel Hareketler Bunlar, bu yıl da 31 Aralık günü Kanal D ekranlarında olacak. Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 bu seneki yılbaşı konukları ise herkesin çok sevdiği isimlerden oluşuyor. Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 yılbaşı konukları kim ? Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 yılbaşı konukları; Kibariye, Hülya Avşar, Emir Can İğrek, Hande Subaşı Cengiz Kurtoğlu ve Koray Avcı olacak. Birbirinden yetenekli sanatçıların yanında programa konuk oyuncu olarak eski Çok Güzel Hareketler Bunlar oyuncularından bazıları da dahil olacak. Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 yılbaşı özel bölümüne Ersin Korkut, Eser Yenenler, Şahin Irmak ve Emrah Parlak'da dahil olacak.