BKM 90’ lı yıllarının sonundan bu yana, tiyatro ve sinema başta olmak üzere, televizyon ve diğer tüm eğlence adı altında ki sanatsal faaliyetler önemli bir rol oynuyor. Tiyatrocu yetiştirme konusunda çok başarılı bir karneye sahip olan Beşiktaş Kültür Me

BKM 90’ lı yıllarının sonundan bu yana, tiyatro ve sinema başta olmak üzere, televizyon ve diğer tüm eğlence adı altında ki sanatsal faaliyetler önemli bir rol oynuyor. Tiyatrocu yetiştirme konusunda çok başarılı bir karneye sahip olan Beşiktaş Kültür Merkezi, gerçekten ülkemizin kültürüne çok önemli katkılar yapıyor. Çok Güzel Hareketler Bunlar isimli televizyon projesinde, tiyatro ve televizyonu birleştirerek benzersiz bir proje hazırlayan BKM, Yılmaz Erdoğan’ ın önderliğinde, yazarlıktan oyunculuğa tiyatrocu yetiştirme konusunda önemli bir merkez haline dönüştü. Yetenekli oyuncuların veya ideali oyunculuk olan kişilerin, deneyim kazanmaları ve hatta gelecekte tiyatro ve oyunculuk konusunda ne kadar başarılı olabileceklerini hesaplayabildikleri bir mecra oluştu. İlk kuşak ekibinde yer alan tüm oyuncular, günümüzde çok başarılı işlere imza atıyor. Çok Güzel Hareketler Bunlar 2. Kuşak için seçilen oyuncu ekibi ve alt yapı ekibi, yine en sevilen ve en kaliteli televizyon programlarından birini gerçekleştiriyorlar. Haliyle ekipte yer alan kişiler hakkında nereli oldukları, kaç yaşında oldukları eğitimleri gibi pek çok alanda merak edilenler var.Tuğba Yılmaz Kimdir?Çok Güzel Hareketler Bunlar 2. Kuşak alt yapı ekibinde yer alan Tuğba Yılmaz Kimdir? Sorusu da, en sık karşılaştığımız sorulardan biri. Tuğba Yılmaz eğitimli bir tiyatrocu. Oyuncu Ankara Dil Tarih Coğrafya Fakültesi Tiyatro Oyunculuk Bölümü mezunudur. Mezun olduktan sonra Ankara Devinim Tiyatrosu’ oyuncuları arasında yer almış ve pek çok tiyatro oyununda oyuncu olarak sahneye çıkmış bazılarında da hem oyuncu hem asistan olarak yer almıştır. Yer aldığı tiyatro oyunlarından bazıları şöyledir; Çirkin ördek yavrusu, Polyanna, Felatun Bey Rakım Efendi, Tiyatro Makinesi, Zincire vurulmuş Prometheus, Muhteşem Diva isimli oyunda hem oyunculuk yapmış hem de asistan olarak görev almış. 80 Günde Devr-i Alem oyununda oyunculuk ve asistanlık görevlerini birlikte yürütmüş. Çok Güzel Hareketler Bunlar 2. Kuşak alt yapı ekibinde yer alan deneyimli tiyatrocu, aynı zamanda ekipte alt yapıda yer alan oyuncular arasından en fazla skeçte rol alan oyunculardan biridir. Oyunculuk deneyimin fazlalığından olsa gerek, çok çeşitli rollerin altından başarıyla kalkan oyuncunun yeteneği göz dolduruyor. Gelecekte önemli tiyatroculardan biri olacağı düşünülüyor.Tuğba Yılmaz nereli? Tuğba Yılmaz Kaç Yaşında? gibi hakkında merak edilen pek çok soru olmasına karşın, bu alanda yaptığımız araştırmalarda bilgilere ulaşamadık. Giderek şöhreti artan genç oyuncunun hakkında merak edilen bilgilere ulaştıkça güncelleme gerçekleştireceğiz.

Altın Kelebek 2022 ‘En İyi Dizi Çifti’ Adayları Kimler Oldu? Adaylar Açıklandı! Altın Kelebek 2022 ‘En İyi Dizi Çifti’ Adayları Kimler Oldu? Adaylar Açıklandı!