Kanal D ekranlarında yayınlanan Çok Güzel Hareketler Bunlar 2'de alt yapı başkanı Cenan Adıgüzel, adından sıkça söz ettiren Bahar Şahin'le aşk yaşamaya başladı. Uzun zamandır yakın arkadaş olan ikili aşka yelken açtı.

Kanal D ekranlarında yayınlanan Çok Güzel Hareketler Bunlar 2'de alt yapı başkanı Cenan Adıgüzel, adından sıkça söz ettiren Bahar Şahin'le aşk yaşamaya başladı. Uzun zamandır yakın arkadaş olan ikili aşka yelken açtı. Cenan ve Bahar aşkı tam gaz devam ediyor.

Son Dakika Yeni Sosyal Yardım Paketi Açıklandı: Çocuklu Aileleri ve Kiracıları İlgilendiriyor Son Dakika Yeni Sosyal Yardım Paketi Açıklandı: Çocuklu Aileleri ve Kiracıları İlgilendiriyor


Kanal D aşıkları!Şu sıralar Zalim İstanbul dizisinde rol alan Bahar Şahin, Reynmen Yusuf Aktaş sonrası yeni bir aşka yelken açtı. Ancak yeni aşkı da tanıdık. Bahar Şahin, Çok Güzel Hareketler Bunlar 2'de alt yapının başında olan Cenan'la aşk yaşıyor. Cenan ADıgüzel ve Bahar Şahin 1 yıldır yakın arkadaşlığını aşka dönüştürdü. İki yıldız isim de Kanal D ekranlarında zirveye oynayan işler yapmasından dolayı Kanal D aşıkları olaran adlandırıldı.Twitter'da duyurdu!İnstagram'da çok aktif olan ikili arkadaş olarak pozlar paylaşsa da en büyük aşk itirafını Twitter'dan duyurdular. Cenan ve Bahar son gönderilerine birbirine kalp bırakarak aşklarını gizlememe kararı aldı. Bahar Şahin her pazar ve ara sıra Çok güzel Hareketler Bunlar 2'de Cenan'ın sahneleri izleyerek en sevdiğim yorumları yapıyordu.