Kanal D ekranlarının sevilen programı Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 pazar akşamları yayınlanmaya devam ediyor. Ancak bir süredir programda Yılmaz Erdoğan yer almıyor.

Kanal D ekranlarının sevilen programı Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 pazar akşamları yayınlanmaya devam ediyor. Ancak bir süredir programda Yılmaz Erdoğan yer almıyor. Onun yerine Çok Güzel Hareketler'i Eser Yenenler sunuyor. Peki Çok Güzel Hareketleri neden Eser sunuyor? Yılmaz Erdoğan nerede? Neden yok? İşte detaylar...

Çok Güzel Hareketler Bunlar birbirinden komik skeçleriyle Kanal D'de yayınlanmaya devam ediyor. Yeni bölümleriyle pazar akşamlarına damga vuran Çok Güzel Hareketler, izleyenleri kahkahaya boğuyor. Ancak bir süredir programda Yılmaz Erdoğan'ın yer alaması dikkat çekiyor. onun yerine Eser Yenenler, skeçlerle ilgili yorumlar yapıyor ve sunuculuk yapıyor.


Çok Güzel Hareketleri neden Eser sunuyor?


Yılmaz Erdoğan, yeni film hazırlıklarına başladı. Muğla'daki çiftliğinde senaryo çalışmaları yapan Erdoğan çekim için İstanbul’un dışına da çıkacağı için Çok Güzel Hareketler Bunlar'dan ayrıldı. Yani Çok Güzel Hareketler'i bu nedenle Eser Yenenler sunuyor.

Yılmaz Erdoğan ÇGHB'ye ne zaman dönecek?

Yılmaz Erdoğan, Çok Güzel Hareketler Bunlar'dan tamamen ayrıldı diyemeyiz. Çünkü Erdoğan, bir süre sonra öğrencilerinin yanına geri dönecek.  Bu süreç tahminlere göre bir ay sürecek.

Daha önce Vizontele Tuuba ve Kelebeğin Rüyası ve Organize İşler Sazan Sarmalı gibi başarılı projelere imza atan Yılmaz Erdoğan pandemi sürecinde yazdığı senaryoları beyaz perdeye taşıyacak.