Star Tv'nin yeni dizisi Çöp Adam gerçekte kim merak ediliyordu. Gerçek bir hayat hikayesinden uyarlanan Gülseren Buydayıcıoğlu eseri gerçekte hangi ünlü isim çok şaşıracaksınız!

Star Tv'nin yeni dizisi Çöp Adam oldukça ilginç bir şekilde başladı. Gülseren Budayıcıoğlu eser uyarlamasından olan Çöp Adam ilginç hikayesi ile reytinglerde yerini aldı.

Başrollerinde Engin Altan Düzyatan ve Elçin Sangu'nun yer aldığı Çöp Adam dizisi ilk bölümü ile büyük ilgi görmeyi başardı. Kadrosunda Sedef Avcı, Füsun Demirel, Salih Kalyon, Büşra Çam, Sinan Albayrak, Elçin Afacan, Ali Yoğurtçuoğlu gibi isimlerin yer aldığı Çöp Adam'ı Melek Gençoğu ve Su Ersöz kaleme alıyor.

cop-adam-fragman-izle-cop-adam-1-bolum-fragmani-15424951_3327_amp

Gülseren Budayıcıoğlu romanından uyarlanan Çöp Adam dizisi yayınlanır yayınlanmaz ürkütücü hikayesi ile gerçekte kim merak edildi. Özellikle Engin Altan Düzyatan'ın canlandırdığı Tamer karakteri gerçekte hangi isim araştırılmaya başlandı. 

Esra Erol'da Gözyaşları Sel Oldu Aktı! 35 Yıldır Annelerini Görmüyorlardı! Esra Erol'da Gözyaşları Sel Oldu Aktı! 35 Yıldır Annelerini Görmüyorlardı!

Dizide çocukluğunda travmalar yaşayan Tamer bir gün tasarladığı bilgasayar oyunun yabancı bir şirketin ortak olmasıyla büyük bir servete sahip olur. Evli ve çocuklu olan Tamer bu servet sonrası kendisini yetimhaneye veren anne ve babasını da yanına alır ve yalıya yerleşir. Tamer, Peri ile karşılaştığında saplantılı bir aşk hikayesinde kendisini bulacaktır. Peri ise 30'lu yaşların başında bir banka müdiresidir. O da annesinin kendisini terk etmesiyle travma yaşamış ve kardeşi hasta olan kardeşi Naz'a kendisini adamıştır. İş adamı Sarp ile evlenen Peri bir gün kardeşi Naz ile kocasını görerek hayatının şokunu yaşamıştır. Tamer bir gece intihara doğru giden Peri'yi görür ve kaçırır. Neden kaçırdığını kendisini de çözemez ve hikaye böyle başlar.

Peki Çöp Adam Tamer gereçkte kim?

5fa14d675542801f4864e0d4

Engin Altan Düzyatan'ın canlandırdığı Tamer karakteri gerçekte hangi ünlü isim merak edildi. Tamer karakterinin Gülseren Budayıcıoğlu'nun bir başka eseri olan Masumlar Apartmanı'n ile bağlantılı olduğu iddia edildi. Tamer karakterini de Masumlar Apartmanı dizisindeki Han olduğu iddiaları sosyal medyad kuvvetlendi.