Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'nın bugün yaptığı açıklamalardan sonra gözler Türkiye'de durumun nereye gideceğine çevrildi. Uzmanlar, vaka sayılarının 10-20 kat daha yüksek olduğu uyarılarında bulunurken, açıklanan hasta sayılarının ise "sadece test edileb

Gözden kaçırmayın

Rasim Ozan Kütahyalı'dan Rezil Açıklama! Hayırdır? Neler Oluyor? Ne Duydu? Bildiği Ne Var? Rasim Ozan Kütahyalı'dan Rezil Açıklama! Hayırdır? Neler Oluyor? Ne Duydu? Bildiği Ne Var?
Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'nın bugün yaptığı açıklamalardan sonra gözler Türkiye'de durumun nereye gideceğine çevrildi. Uzmanlar, vaka sayılarının 10-20 kat daha yüksek olduğu uyarılarında bulunurken, açıklanan hasta sayılarının ise "sadece test edilebilmiş vakalar arasından çıkan hastalar" olduğunun unutulmaması çağrılarında bulundular.

24 saat içerisinde vaka sayısı artış gösterirken, ağır hasta sayısında ise %5 artış yaşandığının bilgisi Sağlık Bakanı Fahrettin Koca tarafından duyuruldu.

24 saat içerisinde 75 kişi coronavirüs sonucunda hayata gözlerini yumdu. 31 Ekim'de coronavirüs hasta sayısı 2 bin 213 olarak tespit edilirken zatürre oranı ise değişmeyerek %5 oranında kaldı.

Toplam vaka sayısı bilinmezken bugüne dek toplam coronavirüs ile enfekte olan hasta sayısı 375 bin 367'ye yükselerek rekor kırdı.

Son 24 saat içerisinde coronavirüs ile enfekte olan ve iyileşen kişi sayısı 1.506 kişi oldu.