"Askerdeyken Hülya Avşar beni Tanju Çolak'la aldattı" itirafında bulunan Coşkun Sabah, Avşar'ın eski aşk hikayelerini yine gündeme taşıdı.

Bir zamanların ünlü sanatçısı Coşkun Sabah, ekranlardan yaptığı bir itiraf ile yine eskileri hatırlattı.

Haberler.com'un YouTube kanalında yayınlanan Haber Bahane programında konuşan usta sanatçı Coşkun Sabah, Gökay Kalaycıoğlu'nun "Ben askere giderken Hülya Avşar tarafından aldatıldım." demiştiniz. Hep Hülya Avşar'ın aldattığı konuşuldu, işin Coşkun sabah tarafı hiç konuşulmadı." sorusu üzerine Coşkun Sabah yaşanılan olayı bu defa bizzat anlattı.

Coşkun Sabah'tan yıllar sonra gelen ihanet itirafı! 'Beni Tanju Çolak'la aldattı' - Son Dakika Magazin Haberleri

Hülya Avşar'ın eski aşklarından Coşkun Sabah'ın "Çok üzüldüm. O günleri çok açmayalım. Hangi erkek üzülmez. Askerlikten sonra yüz yüze gelmek istemedim. Kolay bir şey değil. Atlattık. Allah sabrını veriyor." sözleri ile anlattığı ihanet ise yeniden gündem oldu.

Mehmet Tecirli, Coşkun Sabah, Osman Hattat, İbrahim Tatlıses, Mehmet Özener, Tanju Çolak, Kaya Çilingiroğlu, Saadettin Saran, Ali Güven, Mehmet Dereli, Cemal Güzelci gibi birçok isim ile magazinde yer edinen Hülya Avşar'ın en sansasyonel aşk hikayesinde olanlar ise şöyleydi;

Coşkun Sabah seneler sonra ihaneti anlattı 'Hülya Avşar beni Tanju Çolak'la aldattı' - Son dakika haberleri

Coşkun Sabah'ın askere gittiği o dönem magazinde askere gitmesinin ardından Hülya Avşar'a bir daha ulaşamadığı haberleri ile yansımış, magazin sayfalarında Avşar birçok isim ile anılmıştı.

Gerçek ise bir süre sonra İstanbul Suadiye semtindeki mahalle sakinlerinin bir apartman dairesine Tanju Çolak ve Hülya Avşar’ın peş peşe girdiğini görmeleri ile ortaya çıkmıştı.

Haberi alan gazeteciler de ikili aynı karede fotoğraflayarak Hülya Avşar'ın Coşkun Sabah'ı  Tanju Çolak ile aldattığını ve de Galatasaray'ın o dönem ünlü oyuncusunun eşinin de hamile olduğununu günlerce yazmışlardı.

Dan Bilzerian de Nusret'i Rezil Etti! Dan Bilzerian de Nusret'i Rezil Etti!