Çukur 102. bölüm fragmanı Sultan Aliço'dan ne isteyecek? 9 Kasım 2020 Çukur 4. sezon 10. bölümden ilk sahne yayınlandı

Show TV ekranların fenomen dizisi Çukur 102. bölüm fragmanı merakla bekleniyor.

Gündem 03.11.2020 - 00:05 04.05.2021 - 04:24 İlan35
Show TV ekranların fenomen dizisi Çukur 102. bölüm fragmanı merakla bekleniyor. 9 Kasım pazartesi akşamı yayınlanacak Çukur 4. sezon 10. bölüm fragmanı neler olacak? Genelde pazartesi günleri 9 Kasım 2020 Pazartesi yeni bölümden ilk sahne, Çukur 102. bölümden ilk sahne yayınlanıyor. Bugünde Çukur 102. bölümden ilk sahne bekleniyor.

Çukur 4. sezon 10. bölüm fragmanı çıktı mı?

Show TV ekranlarında yayınlanan Çukur 4. sezon 10. bölüm fragmanı merakla bekleniyor. Yayınlandığı her bölüm rekorlar kıran Çukur 4. sezon 10. bölüm fragmanı neler olacak? Çukur 102. bölüm fragmanı çıktı mı sizler için bekliyoruz.

Çukur 9 Kasım Pazartesi yeni bölümden ilk sahne!Cumali Yamaç'ı dövdü!

Çukur yeni bölümde Cumali Yamaç'ı dövdü. Kardeşini döven Cumali ve Yamaç Çukur 102. bölümde barışacak. Cumali Koçavalı, Sultan Ana'nın anlattıkları sonrası son bölümde Yamaç'ı dövmesinden de pişman olacak.

Çağatay Yamaç'ı kızdırmayı başardı!

Çukur 4. sezon 10. bölüm fragmanında Çağatay Erdenet ve Yamaç arasında soğuk rüzgarlar devam edecek. Çağatay Erdenet ve Yamaç arasında kritik sahne 9 Kasım pazartesi gününe damga vuracak.

Sultan gerçekleri öğrendi!

Show TV ekranların fenomen dizisi Çukur'da Sultan Ana gerçekleri öğrendi! Sultan Koçavalı, Aliço'dan İdris Koçavalı'nın kendisini Çukur için feda ettiğini öğrendi.

Çukur'dan kovulan Vartolu 9 Kasım'da ayrılıyor!

Son bölümde Cumali Koçavalı tarafından Çukur'dan kovulan Vartolu Salih Koçavalı, Çukur'a veda ediyor. Çukur dizisi 4. sezon 10. bölümde büyük bir ayrılık yaşayacak.

Çukur 102. Bölüm fragmanı

Ekranların sevilen dizisi Çukur yeni bölümleriyle nefes kesmeye devam ediyor. Heyecanla beklenen Çukur 102. bölüm fragmanı yayınlandı. Peki, Çukur 102. bölüm fragmanında neler yaşandı? Yamaç, Çukur’u korumak için ne yapacak? Efsun, bebeğini aldıracak mı? İşte detaylar…

Çukur 4. sezon 10. bölüm fragmanı 9 Kasım 2020!

Show TV’nin ilgiyle takip edilen dizisi Çukur da heyecan ve aksiyon dolu anlar yaşanmaya devam ediyor. Pazartesi akşamları yeni bölümleriyle seyirci karşısına çıkan dizi, güçlü oyuncu kadrosuyla göz doldurmayı başarıyor. Yamaç Koçovalı’nın ve ailesinin etrafında şekillenen hikaye de  aşk, ihanet, fedakarlık ve vefa temalarını başarılı bir şekilde işleniyor. Çağatay Erdenet’in geri dönmesi Yamaç’ın zor duruma düşmesine neden olmuştur. Efsun ile yaşadığı aşkı Çağatay’dan gizlemeye çalışan Yamaç, her an onu kollamaya başlar. Ayrıca, Cumali ve Çağatay arasındaki husumete de engel olmaya çalışır.

Çukur’un güvenliğini sağlamaya kararlı olan Yamaç, nihayet Selim’in karşısına dikilir. Selim ve Yamaç arasındaki yüzleşme de duygusal anlar yaşanır. Selim, Yamaç’ın neden yaşananları kendisine anlatmadığını öğrenmek ister. Yamaç, ailesinin geleceğini korumaya yemin etmiştir. Babasından miras kalan Çukur, nefes alıp vermesinin yegane nedenidir. Sultan, Aliço’nun söyledikleri karşısında derin bir acı duymuştur. Yamaç’a haksızlık yaptığını düşünmeye başlayan Sultan, oğlunu yeniden eve getirmenin yollarını aramaktadır. Lakin, Cumali’nin dinmek bilmeyen öfkesi nedeniyle zor bir süreçten geçmesi gerektiğinin farkındadır. Heyecanla takip edilen Çukur 102. bölüm fragmanı yayınlandı. Yamaç, Erdenet ailesinin iç dinamiklerini çözmeye başlamıştır.

Aile içerisinde çatışma yaratmaya kararlı olan Yamaç, Öğeday ve Çağatay’ı karşı karşıya getirmeyi planlar. Bunun içinde Efsun’dan yardım istemek zorunda kalır. Efsun’un aileyi çok yakından tanıyor olması Yamaç’ı planını kusursuz hale getirmesini sağlamıştır. Cumali, Çağatay’ın karşısına çıkmak için fırsat kollarken karşısında hiç beklemediği birini görür.

 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@