Show TV ekranlarında yayınlanan Çukru 103. bölüm 2.

Show TV ekranlarında yayınlanan Çukru 103. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Yayınlandığı pazartesi akşamları reyting rekorları kıran Çukur 103. bölüm 2. fragmanı ses getirdi. Çukur dizisinde Sefa ve Fidan olayı tekrar işlenecek. Ankara'lı Sefa Sincanlı'dan gücünü alarak Çukur'a saldıracak. Ancak Çukur'da tek şok o da değil! Efsun ve Çağatay öpüşüyor!

Çukur 103. bölüm 2. fragmanı ses getirdi!Çukur'a Sefa baskını. Zengin bir iş adamının oğlu olduğunu geçtiğimiz bölümlerle izlediğimiz Sefa yeniden Çukur'a dadandı. Fidan'ı camdan atan ve sevgilisine şiddet gösteren Sefa Doğanbey, Çukur'da Aleyna Çakır olayı olarak biliniyor. Sincanlı'nın gelmesiyle Çukur'da Sefa saldırısı olacak.

Meke ölecek mi?Fidan mevzusunda en dikkat çeken isim olan Meke'ye Sefa'dan saldırı geliyor. Meke Çukur'a veda mı edecek ölecek mi bu bölümde göreceğiz.

Efsun ve Çağatay öpüştü!

Çukur'da 103. bölüm 2. fragmanı Çağatay ve Efsun aşkı başlıyor. Yamaç'ın Nehir ve bebeğiyle ilgilenmesinin ardından Çağatay'ın hamlesi sonrası Efsun ve Çağatay yakınlaştı. Efsun ve Çağatay'ın öpüşme sahnesi Çukur'a damga vuracak ve yeni bir dönemi başlatacak.