Çukur 4. sezon 10. bölüm fragmanı youtube Çukur 102. bölüm ilk sneek peak yayınlandı Show TV Vartolu'nun yerini kim dolduracak Çağatay mı Tekindor mu?

Çukur 102. bölüm fragmanı yayınlandı.

Dizi Haberleri 05.11.2020 - 23:24 04.05.2021 - 04:24 İlan35
Çukur 102. bölüm fragmanı yayınlandı. Show TV ekranların sevilen dizisi Çukur 4. sezon 10. bölüm fragmanı yayınlandı. Çukur 102. bölümüyle 9 Kasım Pazartesi akşamı show TV ekranlarında yayınlanacak. Çukur 4. sezon 10. bölüm fragmanı Vartolu'nun yerine kim gelecek? Çağatay Ulusoy mu Çetin Tekindor mu?

Çukur 102. Bölüm Fragmanı

Ekranların sevilen dizisi Çukur yeni bölümleriyle nefes kesmeye devam ediyor. Heyecanın hiç eksik olmadığı Çukur 4. sezon 102. bölüm fragmanı yayınlandı. Peki, Çukur 4. sezon 102. bölüm fragmanında neler yaşandı? Geçtiğimiz bölüm ayrılan Vartolu herkesi üzmüşken yerini kim dolduracak. Halil İbrahim karakteri kim olacak?? İşte detaylar…

Çukur 102. bölüm fragmanı 1 Kasım 2020!

Çukur yeni bölümde neler olacak? Yamaç ve Cumali'nin araları düzelecekmi? gibi sorular çok sorulurken,  tüm detaylar sizlr için araştırdık.  Çağatay'la bir kez daha yüz yüze gelen Yamaç, hem Ondan kurtulmak hem de Cumali'nin öfkesinin yatışması için nefes kesecek bir plan kuracak.  Karaca'nın açıkladıkları ile koçovalı evinde gerilen ipler bir kardeş kavgasının başlangıcına sebep olacak . Artık Cumali kriti bir karar aşamasına girecek..

Peki ya selim Çukur'a liderlik edecek mi? Hiç beklemediği bir anda aldığı güzel bir habere sevinen yamaç'ı bu haberin hemen ardından büyük bir Yüzleşme ile karşı karşıya kalınca ne yapacak? Karaca ile Akın'ın konuşmasının yer aldığı sahnede Karaca Akın'a kendini ispatlayacağa benzediğini gördüğümüz Çukur 102. bölüm fraganında Karaca'nın Akın'a destek çıkması dikkat çekerken ikilinin sarıldığı anlarda Karaca söylediklerinde samimi gibi duruyor .

Çukur 4. sezon 102. bölümde gizemli adam Aslında Cumali koçovalı mı? Cumali amca Olarak hitap ettiğimiz gizemli adam karakteri için Çetin Tekindor ile Anlaşıldığı iddiları sosyal medya da  çok konuşulurken diziye Çetin Tekindor dahil oluyor mu? Peki ya Çağatay uLUSOY  Kulkan Erdenet rolü ile diziye dahil olacağını sosyal medya da çok duyumlarken detaylar da Çukur 102. bölümde gözler önüne serilecek.

Geçtiğimiz bölüm diziye veda Eden adeta başrol diziden ayrılır mı dedirten Vartolu Sadettin diziden ayrıldı. Ancak Vatolu'nun diziden ölerek ayrılmaması diziye tekrar gelecek dedirtirken, Vartolu sezon finaline doğru tekrardan diziye geri dönecek bazı haberlere göre de vardı onu finale doğru diziye gelecek . Şu sıralar Çukur reytinglerinde bir ynama  meydana geldi. Ancak Çukur final yapacak iddiaları reytingleri toplamak içşn de olabileceği gibi sezon finali de apabileceği gözler önüne seriliyor.  Şu sıralar çok sorulan bir soru olan  Vartolu Sadettin karakteri diziden ayrıldıktan sonra yeri hangi oyuncu ile doldurulacak.

Çağatay Ulusoy diziye dahil olursa Kulkan Erdenet rolü çok reyting yapacağı şimdiden izleyiceler tarafından doğrulandı. ANcak Cumali amca rolğ için Çetin Tekindor'un da diziye dahil olması bekleniyor. Önümüzdeki 2-3 bölüm içerisinde Kulkan erdenetin ortaya çıkması bekleniyor ve burun içinde Çağatay Ulusoy ismi geçmekte.  bakalım Çağatay Ulusoy Kulkan Erdenet rolünü canlandıracak mı ? Zaten Çağatay Ulusoy en son bir film yapmıştı şu an herhangi bir proje ile anlaşmaması da Çukur'a transfer olacak iddialarını kuvvetlendiriyor. Ancak  büyük amca cumali koçovalı da Çukur 102. bölüm fragmanına damgasını vuracak söylentilere mahal veriyor. Peki Çukur 102. bölüm fragmanında Çağatay Ulusoy dahil olacak mı?

Büyük amca Cumali Koçoğlu meselesinde adı geçen Halil İbrahim kimdir? sorusu yanıtını yavaş yavaş bulmaya başlayacak.  Geçtiğimiz bölüm Çukur'da Halil İbrahim ismini kullanarak müvekkili yani patronu Cumali koçovalı ifşa etmedi . Cumali Koçovalı'da da böylece asıl kimliğinde korumuş oldu hatta Cengiz erdenet de büyük amca Cumali Koçoğlu Halil İbrahim olarak biliyor. Ancak dizinin son bölümündeki detaylarda büyük amca Cumali'nin yaşadığını Şu an hiç kimse bilmiyor.

Çukur 101. bölümde büyük amca Cumali koçovalı Cengiz erdenet'e bile ters köşe yapması çok konuşulmuştu. Halil İbrahim ismini kullanarak gerçek adı olan Cumali koçovalı gizlemiş olurken, Halil İbrahim gerçekten Nedim'in patronu olmadığı ve Nedim'in patron Tabii ki de beklediğimiz büyük amca Cumali koçovalı olduğu sadece yorum çerçevesinde konuşuldu.

Bir kaç bölüm sonra büyük amca Cumali koçovalı da ortaya çıkmış olacaktır . Sosyal medya da şu sıralar Cumali Koçovalı'nın da rolünün bittiği ve diziye her an veda edeceği konuşulsa da Bu durum Çukur 102. bölüm fragmanında karşımıza çıkmadı. Öte yandan kendini kurtarmak isteyen Efsun'un da diziye veda edeceği sosyal mecralarda iddiaa çerçevesinde konuuluyor. Efsun yaptığı hataların bedelini ödemeye devam ediyor  Nehir'le İlk buluşmada ve Nehir'in bebeğini öldürüp öldürmediğini de tamamen öğrenmedi fakat Sultan Koçoğlu bunu bilip Nehir korumaya çalıştığı biliniyor.  Çukur son bölümde Nehir'in zengin bir aileden geldiği gözler önüne serilirken ve ailesinin de öldürüldüğünü açıklaması herkesi şok etmiştir. Büyük amca Cumali Koçoğlu veya Kulkan Erdent diziye dahil olacağı iddiaları ile birlşkte dziye veda edebilecek diğer başrollerin olacağı söylentileri sosyal medyanın gündemindeki yerini korurken Çukur 102. bölüm fragmanı ve Çukur 4. sezon 10. bölüm fragmanı şimdiden çok merakla araştırılıyor.

 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@