Show TV ekranların sevilen dizisi Çukur 4. sezon 16.

Ziraat Bankası TC Kimlik Numaranıza Göre 61 bin TL Kredi Ödemesi Yapacak! Ziraat Bankası TC Kimlik Numaranıza Göre 61 bin TL Kredi Ödemesi Yapacak!
Show TV ekranların sevilen dizisi Çukur 4. sezon 16. bölüm fragmanı merakla bekleniyor. Çukur'un Selim'e veda sonrası muhteşem intikamların alındığı bölüm sonrası 21 Aralık 2020 pazartesi Çukur yeni bölümden ilk sahne merakla bekleniyor. Çukur 4. sezon 16. bölüm fragmanı neler olacak?

Çukur 4. sezon 16. bölüm fragmanı Sneak Peek! Yeni bölümden ilk sahne!

Show TV fenomen dizisi Çukur sakin bir bölümle ekrana geldi. Hayranları geçtiğimiz hafta sonrası bu hafta da rekor kıran sahneler bekledi. Ancak Çukur 4. sezon 15. bölüm biraz sakin geçti. Hayranları en azından Çukur 4. sezon 16. bölüm fragmanı yada Çukur 108. bölüm ilk sahne, Çukur 4. sezon 16. bölüm Sneak Peek bekledi. Ancak Çukur'dan beklenen hamle gelmedi!

Seher geliyor!

Çukur 4. sezon 16. bölüm fragmanı Seher rüzgarı esecek. Yeni bölümde Kulkan Erdenet çok sevildi. Kulkan Erdenet Çukur'dan bir kişiyi de öldürerek Bahadırla mesajını verdi ve babası Cengiz Erdenet'i kurtardı.

Çağatay'a veda!

Saygı dizisi yarın sezon finali yapmasıyla 2. sezon çekimlerine başlayacak Nejat İşler, Çukur'a geri dönmemek üzere veda ediyor. Geçtiğimiz hafta Çukur'a Selim'i veda ettiren Çağatay Çukur 4. sezon 16. bölümde Çukur'dan ayrılacak.

Selen Yamaç ortaklığı!

Erdenetleri Selen bitirecek. Babasının intikamına bu bölümde ilk defa hiç bir sahne yazılmasa da Selen Erdenet, Koçavalı tarafına geçiyor. Selen ve Yamaç Çukur 108. bölüm fragmanı damga vuracak.

Çukur'da dengeler değişiyor!

Cengiz Erdenet'te Çukur'da dengeleri değiştirecek. 2. oğlu Çağatay'ı kaybedecek olan Cengiz Erdenet o gücünden eser kalmaması sonrası sevilen bir Çukur karakterini daha diziye veda ettirecek.

Nehir mi Efsun mu ölecek?

Çukur'da bir de Nehir veya Efsun'dan birinin ölüm haberi daha gelecek. 2 çocuğunun annesini kaçıran Cengiz erdenet Yamaç'a asıl darbeyi vuruyor.