Çukur 4. Sezon 25. Bölüm Çukur 117. Bölüm izle! Çukur 22 Şubat Son Bölüm izle,  Çukur 117. bölüm izle . Yayınlandığı 4 sezondur rakiplerinin hep 1 adım üstünde olan Çukur 4. sezon 25. bölüm izle Çukur 117. bölümüyle 2 Şubat Pazartesi akşamı show TV ekranlarında yayınlandı. Çukur 4. sezon 25. bölüm izle. Show TV ekranlarının sevilen dizisi Çukur 22 Şubat 2021 son bölümü izle. Çukur 117. bölüm izle. 5. sezonu artık olmayacak denilen dizi Çukur 117. bölüm tamamı izle! Çukur 22 Şubat 2021 yeni bölümünde Çukur'dan ayılacak isim var mı? peki Çukur 117. bölüm de kim ölecek.  Çukur 4. sezon 25. bölüm tek parça izle! Çukur 4. sezon 25. bölüm canlı izle! Show TV'de Çukur 117. bölüm tamamı izle!

 

Çukur 4. Sezon 25. Bölüm (177. Bölüm) izle! Çukur 22 Şubat Son Bölüm izle

Show TV ekranlarının sevilen dizisi Çukur’da 4. Sezon 25. Bölüm heyecanı yaşanıyor. Diziseverler büyük bir merakla Çukur 4. Sezon 25. Bölüm (177. Bölüm araştırmalarına başladılar. 22 Şubat Pazartesi akşamı izleyicisiyle buluşan Çukur son bölümde yine çarşı pazar karıştı! Çukur’da Amca’nın asıl amacı ne? Yamaç Koçovalı, Çukur’u Amca’ya bırakıp kendisi bir hiç olmayı kabullenecek mi? Kulkan’ın sonu yaklaşıyor. Çukur 4. Sezon 25. Bölümün an itibariyle Show TV ekranlarında sona ermesiyle birlikte diziseverler büyük bir merakla araştırmalara başladılar. Çukur 22 Şubat son bölüm izle, Çukur 177. Bölüm izle seçenekleri merak ediliyor. Çukur 4. Sezon 25. Bölüm izle seçeneğiyle birlikte tüm detaylar haberimizde sizlerle...

Show TV ekranlarının sevilen dizisi Çukur’da büyük heyecan 22 Şubat Pazartesi akşamı yayınlanan 177. Bölüm ile devam etti. Yıllar sonra Çukur’a dönen Yamaç ve Aliço, Çukur’un değişimine hala alışamazlar. Çukur’un artık kendi evleri olmadığını söyleyen ikili, mahallelerini daha doğrusu evlerini geri almak için ne yapacaklar? Amca ile Sultan arasında geçmişteki kapanmayan hesap ne? Amca, Sultan Ana’nın resmine bakıp kafayı çekiyor! Gemişte ikili arasında neler yaşandı? Çukur dizisinin izleyicileri an itibariyle Show TV ekranlarında sona eren Çukur 4. Sezon 25. Bölümün ardından harekete geçtiler. Çukur 22 Şubat son bölüm izle! Çukur 177. Bölüm izle!ÇUKUR 4. SEZON 25. BÖLÜM İZLE

Çukur 4. Sezon 25. Bölümü izleyiciler soluksuz izlediler! Çukur’a dönen Yamaç, Vartolu ile karşı karşıya geliyor! Vartolu’ya “Dokunma!” diye bağıran Yamaç, Vartolu’nun soluğunu bir anda kesiyor. Vartolu ansızın Yamaç’tan gelen beklenmedik tepkiyle sarsılıyor.

Karaca ise Celasun ile ilgileniyor. Amca’nın Çukur’a gelişiyle bambaşka bir silüete bürünen Karaca, Celasun’un kendisine olan ilgisini anlıyor ancak karşılık veremiyor. Celasun, Karaca’yı seviyor!

YAMAÇ DÖNÜYOR

Yamaç eve dönüyor! Sultan Ana evladına sarılıyor, Amca ise Yamaç’ı evdekilere takdim ediyor. Cumali’den ise acı itiraf geliyor. Cumali, Çukur’da kalmasının nedeninin Yamaç olduğunu, ona güvendiğini, ancak onu da kaybettiğini söylüyor! Yamaç, değişen dengelerle sarsılıyor! Artık o ev onun değildir. Amca Vartolu’ya yaptığının aynısını Yamaç’a da yapacaktır.

EFSUN VE YAMAÇ GÖZ GÖZE

Çukur’a dönen Yamaç, neler olup bittiğine yeni yeni anlam verirken, pavyonda şarkıcılık yapan Efsun’u da ziyaret ediyor! Efsun ile Yamaç’ın buluşması izleyicileri heyecanlandırıyor! Yamaç, Efsun’u da yanına alıp herkesi karşısına alacak mı? Amca bu işe ne diyecek?KULKAN YAKAYI ELE VERDİ

Kulkan Erdenet sonunda yaptıklarının hesabını veriyor! Vartolu ve Yamaç Koçovalı, Kulkan Erdenet’i köşeye sıkıştırıyorlar. Vartolu, Kulkan’ı tenhaya götürmeleri gerektiğini söylüyor. Yamaç ise bundan sonrasını kendisinin halledeceğini söylüyor. Vartolu Yamaç’a “Hoşgeldin” diyor.

YAMAÇ VE AMCA KARŞI KARŞIYA GELECEK Mİ?

Amca’nın Çukur’a getirdiği yeni düzen herkesin dilinde. Mahalleli de son dönemde yaşananlardan memnun ki Amca safında yer alıyorlar. Ancak Amca’nın asıl planları ortaya çıktığında her şey değişecek! Amca, kendisinin sözünün geçtiği yerde Yamaç, Vartolu ve Cumali’ye ve de Celasun’a söz hakkı tanımayacak. İzleyiciler şimdi Yamaç ve Amca’nın ‘ego savaşlarını’ merakla bekliyor.

ÇUKUR 4. SEZON 26. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Show TV ekranlarının sevilen dizisi Çukur’da 4. Sezon 25. Bölüm bu akşam yayınlandı ve artık geride kaldı. Diziseverler, büyük bir heyecanla Çukur 4. Sezon 26. Bölümü beklemeye başladılar. Çukur 4. Sezon 26. Bölüm fragmanı yayınlandı mı? Sorusu da soruluyor. Çukur 4. Sezon 26. Bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı ancak yayınlandığında ilk biz bu sayfadan paylaşacağız.

Çukur’un gelecek hafta yayınlanacak yeni bölümünde Amca ile Yamaç’ın karşı karşıya gelmesi ve Çukur’da değişen dengeler üzerinden yeni bir savaşın başlaması bekleniyor! Bu savaşta Vartolu’nun safı ne olacak? Amca karşısında Yamaç neler yapacak? Çukur dizisi heyecan dolu bölümleriyle izleyicisiyle buluşmaya devam edecek!