Çukur bu hafta Almanya'da. Çukur Almanya sahnesine Vartolu Sadettin ve Medet ikilisi ilk olarak Almanya'ya gidip Ziyayı arayacak.

Çukur bu hafta Almanya'da. Çukur Almanya sahnesine Vartolu Sadettin ve Medet ikilisi ilk olarak Almanya'ya gidip Ziyayı arayacak. Ancak Çukur Almanya sahnelerinde çalan Rap şarkısının adı merak ediliyor. Çukur'da çalan müziği kim söylüyor?Çukur Almanya'da Rap Şarkısı kim söylüyor?Çukur 80. bölümde Rap şarkısı dikkat çekiyor. Show TV ekranlarında yayınlanan Aras Bulut İynemli, Öner Erkan, Rıza Kocaoğlu ve Erkan Kolçak Köstendil gibi yıldız isimlerin yer aldığı Çukur Almanya çıkarması yapıyor. Çukur 80. yeni bölümde Almanya'da Rap şarkısı çalıyor. Şarkının adı sizler için araştırdık!Çukur 80. bölüm rap şarkısı: Ich Bin Çukur

Emekliye Müjdeli Haber: Cumhurbaşkanı Onayladı ve Emekli Maaşlarını Alanlar İçin 100.000 TL Ödenecek! Emekliye Müjdeli Haber: Cumhurbaşkanı Onayladı ve Emekli Maaşlarını Alanlar İçin 100.000 TL Ödenecek!


Çukur son bölümde çalan şarkının adı ICH bin Çukur şarkısı. Şarkıda 4 tane Çukur bir tane ICH bin Çukur geçiyor ve gerisi müzik olarak yayınlanıyor.Vartolu herşeyi öğreniyor!Kemal'in ölümünden sonra Yamaç intikam almaya başlarken, Vartolu Saadettin Almanya'dan istediğini alıp Türkiye geri dönüyor.Saadettin sözleri şimdiden büyük oldu. Kardeşiyle yeniden savaşa hazır olacak Vartolu ekrana kitleyecek.