Çukur Amca Cumali Koçavalı kim olacak? Bu el kimin? Yamaç Koçavalı Amca Cumali'nin oğlu mu?

Show TV ekranlarında muhteşem bir bölümle gelen Çukur'da Amca Cumali Koçavalı rolü için kimin canlandıracağı sorusu halen yanıt arıyor. Çukur'da Amca Cumali Koçavalı için üç isimden biriyle kesin olarak anlaşılıyor.

Gündem 08.12.2020 - 00:39 04.05.2021 - 04:23 İlan35
Show TV ekranlarında muhteşem bir bölümle gelen Çukur'da Amca Cumali Koçavalı rolü için kimin canlandıracağı sorusu halen yanıt arıyor. Çukur'da Amca Cumali Koçavalı için üç isimden biriyle kesin olarak anlaşılıyor. Ayrıca Cumali Koçavalı için Yamaç Koçavalı'nın babası olduğu iddia ediliyor. İşte Çukur'da o elin sahibi!

Çukur'da Amca Cumali Koçavalı kim oynayacak?

Show TV fenomen dizisi Çukur Amca Cumali Koçavalı belli olması için son günler. Sosyal medyada paylaşılan tüm oyuncularla Ay yapım görüşme yaptı. amca Cumalı koçavalı için en büyük ve sürpriz bir aday var. Haluk Bilginer, Şener Şen yada Talat bulut Amca Cumali Koçavalı olacak!

Şener Şen yaşı nedeniyle..

Amca Cumali Koçavalı rolü ilk olarak Şener Şen'e gitti. Ancak Şener Şen virüse yakalandığı ve yaşı nedeniyle setlere dönmeyi düşünmüyor. Ancak kanal Şener Şen'i ikna edebilir.

Yüksek ihtimalle Haluk Bilginer olacak!

Amca Cumali Koçavalı en büyük aday Haluk Bilginer. Bizimde ulaştığımız bilgiye göre Amca Cumali Koçavalı rolü Haluk Bilginer'in olacak.

Talat Bulut sürprizi!

Acun Ilıcalı'nın sahibi olduğu Exxen için dizi çekimleri olan Haluk Bilgiler, Şeref Bey dizisi bitiremezse ve set uzarsa Amca Cumali Koçavalı için son şık Talat bulut olacak.

Yamaç Koçavalı'nın babası Amca Cumali Koçavalı mı?

Çukur'da bundan sonra Meliha'nın Emmi'ye verdiği sır ortaya çıkacak. O sırrın Cumali Koçavalı'nın oğlunun Yamaç Koçavalı olduğu, yani Amca Cumali Koçavalı'nın Yamaç Koçavalı'nın babası olabileceği iddiası var.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@