Çukur Çağatay kimdir? Kaç Yaşında? Nereli? Gerçek adı ne? Nejat İşler fotoğrafları hakkında bilgiler içermektedir. Show TV'nin reyting rekorları kıran pazartesi dizisi Çukur'da bomba bir transfer gerçekleşti.

Bütün Kiracıların Dikkatine! Bakan Bozdağ’ dan Açıklama Geldi! Bütün Kiracıların Dikkatine! Bakan Bozdağ’ dan Açıklama Geldi!
Çukur Çağatay kimdir? Kaç Yaşında? Nereli? Gerçek adı ne? Nejat İşler fotoğrafları hakkında bilgiler içermektedir. Show TV'nin reyting rekorları kıran pazartesi dizisi Çukur'da bomba bir transfer gerçekleşti. Haliyle dizinin yeni karakteri çok merak edildi. Peki Çukur dizisinde Çağatay karakteri kimdir? Çağatay karakterini canlandıran oyuncunun gerçek hayattaki ismi ve hayatı merak edilirken detayları sizler için sayfamızda paylaştık.

Show TV'nin Ay Yapım imzalı dizisi Çukur'da sezon arası öncesi büyük bir sürpriz yaşanacak. 30 Aralık Pazartesi akşamı 82. bölümüyle ekranlara gelecek olan Çukur, sonrasında iki hafta ekranlarda olmayacak.

Dizinin yeni bölümünün yayınlanan ikinci fragmanında usta aktör Nejat İşler’in yer alması Çukur dizisinin hayranlarını şoke etti. Haliyle Nejat İşler'in Çukur'da hangi karaktere hayat vereceği her yerde aranmaya başladı.ÇUKUR ÇAĞATAY KİMDİR?

Nejat İşler’in Çukur dizisinde güçlü bir ailenin oğlu olan Çağatay Erdenet karakterine hayat vereceği öğrenildi. Çukur’u yok etmek için harekete geçecek olan Çağatay, Koçovalılarla pek çok kez karşı karşıya gelerek mahallede kartların yeniden dağıtılmasına yol açacak.

Çukur’da izleyicilerin karşısına yine “kötü adam” rolü ile çıkacak olan Nejat İşler’in Yamaç’ın bugüne kadarki en zorlu düşmanı olacağı konuşuluyor.

ÇUKUR NEJAT İŞLER KİMDİR?

Nejat İşler, 28 Şubat 1972 yılında İstanbul’un Eyüp semtinde doğdu. Feshane işçilerinden birinin torunu olan İşler, ilkokuldan sonra eğitimine Cağaloğlu Anadolu Lisesi’nde devam etti. Ortamına alışamadığı yeni okulunda popüler olmak ve derslerinden kaçmak için okulun tiyatro koluna girdi. Kısa zamanda popüler olan Nejat İşler derslerini de boşluyordu. Liseyi bitirdikten sonra üniversiteye giremeyince, para kazanmak için çay partileri düzenlemeye başladı.Nejat’ın işleri umduğu gibi gitmeyince borca girdi. Borçlarını kapatabilmek için Mahmutpaşa’dan t-shirt alıp Teşvikiye’de bu t-shirtleri satma kararı aldı. Kış aylarında ise t-shirt yerine kitap, dergi ve plak sattı.

İki sene sonra Yıldız Teknik Üniversitesi Fotoğraf bölümünü kazanan Nejat İşler, askerlik için bölümü okumaktan vazgeçti.

On yıl kadar satış işleriyle uğraştıktan sonra Taksim’de dolaştığı (27 Mart Dünya Tiyatrolar Günü) birgün, bir tiyatro sahnesinde bedava gösterimde olan “Danton’un Ölümü” adlı eseri seyretti. “Ben niye bu işi yapmıyorum?” diye düşünen Nejat İşler, dayısının yanına gittiği Eskişehir’de konservatuar sınavına gitmeye karar verdi ve kazandı. İstanbul’a döndüğünde, ilanını gördüğü Mimar Sinan Üniversitesi Konservatuar Bölümüne başladı. 1995 yılında Mimar Sinan Üniversitesinin devlet konservatuar bölümünden mezun olana kadar devlet tiyatrosunda ve televizyon dizilerinde rol aldı.

1995 yılında mezun olduktan sonra iki arkadaşıyla birlikte “Kahramanlar ve Soytarılar Tiyatrosu”nu kurdu. Tiyatronun kurulmasından sonra kendi oyunları için hikâyeler yazmaya başladı. “Belki hiç okumayan biri de yazabilir bunları, benim yazı yazmamın nedeni yazmak değil, sadece oynayalım diye yazıyorum.” dediği, “Tuhaf Şehir Hikayeleri”, “Biz Zavallı Erkekler” ve “Yalnızlık Benim Gizli Sevgilim” adlı üç kitap yazdı.41.Antalya Altın Portakal Ödülleri için Erkek Oyuncu dalında aday olarak gösterildi. Her fırsatta amacının başrol oynayıp şöhret olmak olmadığını belirten İşler, tek arzusunun yaptığı işi elinden geldiğinin en iyisi olarak yapmak olduğunu, tiyatro yaparken ölmek istediğini dile getirdi.

1994 yılında rol aldığı ilk televizyon dizisi olan Gurur’dan sonra, Deli Yürek, Şehnaz Tango, Nasıl Evde Kaldım, Dedem, Gofret ve Ben, Aşk ve Gurur, Şeytan Ayrıntıda Gizlidir dizilerinde oynadı.Asıl popülerliğini ise Gülbeyaz ve Aliye adlı dizilerde yakalamıştır. 1999’da ilk sinema filmi Eylül Fırtınası’nda rol aldı. Mustafa Hakkında Her şey ve Anlat İstanbul filmleri ile sinema oyunculuğuna devam etti.