Show TV ekranlarında yayınlanan Çukur dizisinde şok ayrılık! Yayınlandığı her bölüm rekorlar kıran Çukur dizisinde Celasun ölerek diziden ayrıldı! Çukur Celasun neden öldü? Kubilay Aka yeni diziye geçti! Çukur Celasun ölüyor mu?

Show TV ekranlarında yayınlanan Çukur dizisinde şok ayrılık! Yayınlandığı her bölüm rekorlar kıran Çukur dizisinde Celasun ölerek diziden ayrıldı! Çukur Celasun neden öldü? Kubilay Aka yeni diziye geçti!

Çukur Celasun ölüyor mu?Show TV fenomen dizisi Çukur Celasun ölüyor! Çukur Celasun karakterine hayat veren Kubilay Aka Ay yapım imzalı yeni dizide başrol oynamak için diziden çıktı! Çukur Celasun'u Kubilay Aka Çukur'a veda etti! Yayınlandığı her bölüm rekorlar kıran Çukur dizisinde Celasun vedası herkesi üzdü!

Kubilay Aka Bensu Soral başrolde!

Show TV ekranlarında yayınlanacak Camvatanlar dizisinde Kubilay Aka katılıyor! Kubilay Aka Bensu Soral çiftiyle beraber sevilen dizide rol alacak ve dizinin rekor kırması bekleniyor!

Kubilay Aka yeni dizisi ne zaman başlayacak?

Bu hafta çekimlere başlayacak Camtavanlar dizisi Haziran ayında Show TV ekranlarında yayınlanacak ve uzun bir süre ekranda olması bekleniyor!

Ask 101'de var!

Kubilay Aka hayranları Çukur'dan ayrılacak oyuncu sonrası onu izlemeye devam edecek! Kubilay Aka Aşk 101 dizisinde başrol oynayacak! Çukur'da rekor kıran sahneler sonrası Aşk 101 2. sezon ve Camtavanlar dizisiyle ekranı sallayacak!

Çukur finale az bir süre kala Celasun vedası herkesi üzdü! Ancak Celasun yayınlandığı her bölüm Çukur en çok sevilen karakteri oldu!