Show TV'nin üç sezondur ekranlara gelen ve her bölümüyle olay olan dizisi Çukur 23 Aralık Pazartesi akşamı 81. bölümüyle ekranlara gelecek.

Show TV'nin üç sezondur ekranlara gelen ve her bölümüyle olay olan dizisi Çukur 23 Aralık Pazartesi akşamı 81. bölümüyle ekranlara gelecek. Başrollerini Aras Bulut İynemli, Öner Erkan,Necip Memili ve Erkan Kolçak Köstendil'in paylaştığı Çukur'da geçtiğimiz hafta Azer intikamı için düğmeye basmış ve Yamaç'ı tuzağa düşürmüştü. Yamaç'a bir şey olmasını istemeyen Kemal ise kendini siper etmiş ve hayatını kaybetmişti. Bu durumu kendine yediremeyen Yamaç ise hepsini bitireceğini söyleyerek Azer'in kardeşi Kadir'i öldürdü.Bunun üzerine karşı atağa geçen Azer ise Yamaç'ı arayarak “Kardeşinin gözleri önünde ölmenin nasıl bir duygu olduğunu sana göstereceğim” dedi. Ardından da Cumali'yi vurdu. Cumali'nin arabasının yanında kanlar içinde kaldığı an ise bölümün son sahnesi oldu. Hal böyle olunca izleyiciler Cumali için endişelendi. Herkes Cumali ölüyor mu? Necip Memili diziden çıkacak mı diye aramaya başladı.

ÇUKUR CUMALİ ÖLECEK Mİ?Yeni bölüm fragmanında hastaneye yetiştirilen Cumali'ye müdahale edildiğini gördük. Ancak sonrasında Cumali'nin kalbinin durması endişe yarattı. Yani Cumali ölecek mi net bir şey söylemek mümkün değil.Tahminlerimize göre dizide sonradan dahil edilen ve çok sevilen Cumali karakteri sezonun ortasında ölmeyecektir. Çünkü Cumali, finale yakın bir zamanda ölecek cinsten bir karakter.

Evde Bakım Maaşı Ödemeleri Hesaplara Yatırıldı: Engelli Bireyler ve Ailelerine Destek Devam Ediyor Evde Bakım Maaşı Ödemeleri Hesaplara Yatırıldı: Engelli Bireyler ve Ailelerine Destek Devam Ediyor


NECİP MEMİLİ ÇUKUR DİZİSİNDEN AYRILACAK MI?Bu konuda bir şey söylemek mümkün değil. Ancak yukarıda da bahsettiğimiz gibi Cumali karakteri bu kadar sevilmişken onu öldürmek, Çukur'un topuğuna sıkmak olacaktır. Bu nedenle Cumali hastanede yaşama dönecek Necip Memili de kadroda kalmaya devam edecektir.Çukur heyecan dolu 81. bölümüyle 23 Aralık Pazartesi akşamı Show Tv'de...