Çukur dizisine bomba transfer! Şahran rolü oynayacak oyuncu belli oldu

Show TV ekranlarında finale 3 kala Çukur dizisine bomba transfer. Her pazartesi reyting rekorları kıran Çukur Şahran rolünü oynayacak isim belli oldu. İşte Çukur dizisine katılacak bomba isim.

Dizi Haberleri 17.05.2021 - 12:16 17.05.2021 - 12:16 Berkay Keskin

Show TV ekranlarında reyting rekorları kıran ve finale 3 bölüm kalan Çukur'a taze kan. Her hafta pazartesi günü reyting rekorları kıran Çukur dizisine sürpriz isim katıldı! Yayınlandığı pazartesi günlerinin lideri olan Çukur'da Şahran rolünü oynayacak oyuncu belli oldu!

Çukur Şahran geliyor!

Bu hafta yeni bölümü yayınlanmayacak Çukur dizisine sürpriz transfer! Her hafta reyting rekorları kıran Çukur'da Amca Cumali Koçavalı yeni kozu Şahran sete iniyor. Haftaya pazartesi büyük ses getirecek bölümüyle ekranlara gelecek Çukur dizisinde Şahran karakterini oynayacak isim belli oldu!

Çukur Şahran'ı Sarp Akkaya oldu!

Ezel ve Suskunlar dizisiyle reyting rekorları kıran Türkiye'nin en iyi oyuncuları arasında yer alan Sarp Akkaya Çukur'a iniyor. Hayranlarının aylardır istediği Şahran karakteriyle boy gösterecek Sarp Akkaya son 3 bölüme damga vuracak. Şahran dizisi finalde yaşamını yitirecek ve Çukur dizisi final yapacak!

Çukur son 3 bölüm!

17 mayıs yeni bölümü yayınlanmayacak Çukur son 3 bölüm ekranlara gelerek sezonu kapatacak. Çukur'da son 3 bölüm bir çok ölüm daha gerçekleşecek. Çukur dizisinde başroller birer birer veda edecek ve en son Yamaç Koçavalı tüm ailesini kaybederek Çukur dizisi bitecek.

Çukur final tarihi belli oldu!

Show TV fenomen dizisi Çukur final tarihi belli oldu! Çukur dizisi 7 Haziran pazartesi akşamı görkemli finaliyle 4 sezonun ardından ekranlara veda edecek. Çukur 5. sezon için her yol denendi ancak Show TV ikna edilemedi.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@