Çukur Efsun diziden ayrıldı mı? Damla Sönmez çıkıyor mu

Show TV'nin reyting rekortmeni dizisi Çukur, 3 Kasım pazartesi akşamı 101. bölümüyle ekranlara geliyor.

Dizi Haberleri 03.11.2020 - 00:23 04.05.2021 - 04:24 İlan35
Show TV'nin reyting rekortmeni dizisi Çukur, 3 Kasım pazartesi akşamı 101. bölümüyle ekranlara geliyor. Senaryonun bir hayli heyecanlandığı dizide Cumali'nin Efsun'a silah doğrultması herkesi korkuttu. Hal böyle olunca Çukur Efsun diziden ayrıldı mı? Damla Sönmez çıkıyor mu her yerde aranmaya başladı.

Çukur Efsun öldü mü?

Diziye geçen sezon Baykal Bey’in kızı olarak iddalı bir giriş yapan Damla Sönmez, Efsun karakteriyle izleyenlerin beğenisini kazanmıştı. Yalnız ama güçlü bir karakteri canlandıran Efsun, babasının işlerini devralacakken Yamaç’a aşık olunca ortalık iyiden iyiye karışmaya başlamıştı. Yamaç’a olan bağlılığı onu babaannesini öldürmeye kadar götürmüştü. Son bölümlerde Yamaç’tan hamile olduğunu öğrendiğimiz Efsun, yaptığı işbirlikleriyle İdris Koçovalı’nın katilleri listesinde yer alıyordu.

Çukur 101. bölümde; Cumali Koçavalı, Efsun'u öğrenir ve soluğu Efsun’un evinin kapısında alır. Hatta ona silah doğrultur. Haliyle bu da akıllara Çukur Efsun öldü mü? Diziden ayrılıyor mu? Damla Sönmez çıktı mı soruları geldi.

Damla Sönmez diziden ayrılıyor mu?

Konuyla ilgili Ay Yapım'dan bir açıklama gelmedi. Ancak izleyicilerin tepkisine baktığımızda Çukur'da bu tip aşk hikayeleri pek de istenen bir şey değil. Bu nedenle Damla Sönmez'in ayrılması muhtemel olabilir. Peki Çukur Efsun'u kim öldürecek?

Çukur Efsun ayrıldı mı?

Çukur'un bu bölümünde; Cumali Efsun’u öldürmese bile ilerleyen bölümlerde Efsun’un ölüm haberini alabiliriz. Hatta şöyle bir ihtimal de olabilir. Çukur ve aile uğruna kendi hayatından vazgeçen İdris Koçovalı çok sevdiği halde Meliha’yı öldürmüştü. Babasına söz veren Yamaç’ta aynı şeyi yapabilir mi ihtimali akıllara geldi.

Çukur Efsun kim? Damla Sönmez'in sevgilisinin adı ne

Damla Sönmez Çerkes kökenlidir. Türk televizyonunda birçok yapımda yer alan Damla Sönmez, Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı'nda yarı zamanlı 2 yıl keman, 1 yıl da piyano dalında öğrenim gördü. St. Joseph Fransız Lisesi’ni bitirdikten sonra Paris Sorbonne Üniversitesi’nde başladığı tiyatro eğitimini Yeditepe Üniversitesi Tiyatro Bölümü’nde burslu olarak tamamladı. New York Black Nexxus Academy’de Stuart Burney ile çalıştı. Sönmez, uzun bir süredir kendisi gibi oyuncu Ushan Çakır ile aşk yaşıyor. Hatta ikili geçtiğimiz yıl evlilik yolunda ilk adımı attı.

2009 yılında “Bornova Bornova” filmindeki rolüyle 46.Altın Portakal Film Festivali’nde “En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu”., Sadri Alışık Sinema ve Tiyatro Ödülleri’nde “Umut Veren Genç Yetenek”, Uçan Süpürge Kadın Filmleri Festivali’nde “Genç Cadı” ödüllerini aldı.

2015 yılında 18. Uçan Süpürge Kadın Filmleri Festivali'de, festivalin Festival Genç Başkanı görevini yürütürken, “Deniz Seviyesi” filmindeki rolüyle de 21. Altın Koza Film Festivali ve Milano Uluslararası Film Festivali (MIFF) 'nde “En İyi Kadın Oyuncu” ödüllerinin sahibi oldu.

Pürtelaş’ın “Constellations/Parçacıklar” adlı oyunu, 2012 yılında Tiyatro Yanetki’nin “Yalnız Batı” adlı oyunuyla başlayan, sonrasında 2014 yılında "Savaş" oyunuyla devam eden profesyonel tiyatro hayatının üçüncü oyunudur. “Savaş” oyunundaki rolü ile Yeni Tiyatro Dergisi’nden “En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu” ödülünü almıştır.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@