Çukur final 4. Sezon 39. Bölüm izle! Çukur 7 Haziran 4. Sezon Büyük Final Bölüm Tek Parça Youtube İzle!

Çukur final 4. sezon 39 bölüm full izle! Çukur 7 Haziran 4. sezon büyük final Tek parça YouTube izle! Çukur 4. sezon 39 bölüm fragmanı ve detaylar…

Dizi Haberleri 07.06.2021 - 18:48 07.06.2021 - 18:55 Volkan Arık

Türkiye'de Pazartesi akşamlarına damga vuran dizi Çukur final bölümü ile bu akşam ekranlara veda ediyor. Koçovalılar ve amca arasında final bölümünde büyük savaş yaşanıyor ve Yamaç'ın akıbeti merak ediliyor. Son kez bu akşam Show TV'de izleyici ile buluşacak olan Çukur 4. sezon 39. bölüm canlı izle link bilgileri de araştırılıyor. Peki çukur dizisi 39. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Çukur 7 Haziran 4 sezon büyük final tek parça YouTube canlı izle link bilgileri ve detaylar haberimizde...

Show TV'nin reyting rekortmeni dizisi çukur büyük final bölümü ile bu akşam ekranlara veda ediyor. Çukur final bölümü büyük bir heyecanla beklenirken özellikle yayınlanan fragman büyük yankı uyandırdı. Başrollerinde Aras Bulut İynemli, Erkan Kolçak Köstendil, Perihan Savaş, Rıza Kocaoğlu, Damla Sönmez ve Necip Memilli gibi isimlerin yer aldığı Çukur dizisi final bölümünde yaşanacaklar izleyiciler tarafından araştırılmaya başlandı. Peki Show TV çukur final 4 sezon 39 bölüm saat kaçta başlıyor? Çukur final 4. Sezon 39. Bölüm izle!

ÇUKUR 4. SEZON 39 BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Türkiye'de büyük ilgiyle takip edilen dizilerden olan Çukur 4. sezon 39 bölümü ile ekranlara veda edecek. Çukur 130. bölümde Yamaç ve Efsun’un düğünü sonrasında Çukur'da işler tamamen değişiyor. Amca ve Şahrram çukuru ele geçirirken mahalleye geri dönen Koçovalı Ailesi ise büyük bir şokla karşılaşıyor. Koçovalılar çukuru terk etmek zorunda kalsa da Yamaç ve kardeşleri yeni bir plan yapıyor amca ve Şahrama karşı büyük bir savaş açıyor. Ancak bu sırada kadınların saklandığı gizli ev açığa çıkıyor ve sonrasında Yamaç kadınların hayatının tehlikede olduğunu düşünerek kendini tehlikeye atmak zorunda kalıyor.

cukur-final-4-sezon-39-bolum-izle-cukur-7-haziran-4-sezon-buyuk-final-bolum-tek-parca-youtube

ÇUKUR FİNAL YAMAÇ ÖLECEK Mİ?

Çukur büyük finalde Yamaç ölecek mi sorusunun yanıtı da araştırılıyor. Kadınları kurtarmak için kendini feda eden Yamaç Şahram’ın eline düşüyor ve savaş başlıyor. Çukur 4. sezon 39 bölüm fragmanında ise özellikle Yamaç ve Ayşe'nin cenaze sahnesi izleyicileri bir hayli üzdü. Yaşanan her şeyin bir rüya olduğu sosyal medyada dolaşan iddialar arasında yer alsa da çukur büyük finalde izleyicileri büyük sürprizlerin beklediği de öne sürülüyor.

ÇUKUR NEDEN FİNAL YAPIYOR?

Show TV'de 4 sezonuyla ekranlara gelen reytinglerde de büyük bir başarı ile yerini korumayı başaran Çukur dizisi ekran macerasını zirvede bırakıyor. Ne kadar izleyiciler Çukur dizisinin final yapmasından dolayı üzgün olsa daha yapımcı diziyi tadında bırakma taraftarı olduğunu açıkladı. Çukur dizisi büyük final bölümü ile bu akşam saat 20.00’de Show TV'de.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@