4 sezondur hız kesmeden tam gaz devam eden Show TV'nin sevilen dizisi olan Çukur'un bu sezon final yapılacağı iddiası ortaya atıldı. Atılan iddiaya göre bu sezon Çukur final yapacak ve ekranlara veda edecek.

Gönül Dağı Oyuncusu Ekranlara Veda Ediyor! Yeni Bölümden Sonra Diziden Resmen Gidecek! Gönül Dağı Oyuncusu Ekranlara Veda Ediyor! Yeni Bölümden Sonra Diziden Resmen Gidecek!
4 sezondur hız kesmeden tam gaz devam eden Show TV'nin sevilen dizisi olan Çukur'un bu sezon final yapılacağı iddiası ortaya atıldı. Atılan iddiaya göre bu sezon Çukur final yapacak ve ekranlara veda edecek. Başrollerinde başarılı ve sevilen oyuncuların yer aldığı heyecan dolu dizide, son yaşananlar da izleyenler aklına final mi yapacak sorusunu getirdi. Çukur'un oyuncu kadrosunda yer alan bazı oyuncuların da şimdiden yeni dizi ve filmler için görüşme içine girdiği belirtildi. Çukur dizisinin oyuncu kadrosunda; Aras Bulut İynemli, Erkan Kolçak Köstendil, Öner Erken ve Rıza Koçaoğlu gibi isimler alıyor. Dizinin konusu, karakterleri ise 4 sezondur izleyicisini hiç sıkmadan devam ediyor. Show TV'nin her hafta Pazartesi günü yayınlanan yeni bölümler ise merakla beklenmeye devam ediyor. Dizi tam gaz devam ederken artık final yapacağını duyurdu. Dizinin son bölümlerinde yaşanan gelişmeler ise dizinin final yapacağının haberini veriyor. Çukur'un son bölümü olan 115. bölümde yaşananlar, Yamaç'ın işkence görmesi ve dizinin bir bölümde 2 sene ileriye gitmesi ile birlikte final yapacağı belli oldu. Dizinin yapım ekibi de bu durumu doğruluyor. Peki, Show TV'nin reyting rekortmeni dizisi Çukur ne zaman final yapacak ? Çukur final mi yapıyor ? Çukur bitiyor mu ?Çukur Final Mi Yapacak ?

2017 yılında yayın hayatına başlayan Çukur, 4. sezonu ile izleyenlerinin karşısına çıkmaya devam ediyor. 4 sezondur ekranlara gelen ve reyting rekorları kırmaya devam eden dizi, yakında final yapacak. Çukur dizisinin bu sezon sonunda final yapması bekleniyor. Uzun bir süredir Çukur'un final yapması konusu konuşuluyordu. Bu haberleri duyan izleyenler ise araştırmalara başladı. Çukur'un izleyenleri dizinin final yapıp yapmayacağını merak ediyordu. Gelen haberlere ve dizinin ilerleyişine göre Çukur, bu sezon sonunda final yapacak. Final yaparak ekranlardan ayrılacak olan Çukur'un final tarihi de belli oldu. Show TV'de her hafta Pazartesi günü akşam 20.00'de yayınlanan Çukur, Mayıs ayında final yapacak.Çukur Ne Zaman Final Yapacak ?

Başrollerinde başarılı oyuncuların yer aldığı gerilim ve heyecan dolu dizi, Çukur'un final yapması kesinleşti. Dizide yer alan oyuncular, yeni projeler ile görüşmelere başladı bile. Çukur'un final yapmasının kesinleşmesinin ardından dizinin ne zaman final yapacağı da belli oldu. Çukur, bu sezon sonunda final yaparak ekranlara veda edecek. Çukur'un Mayıs ayında final yapması bekleniyor. Normalde Çukur'un 125. bölümünün final bölümü olarak belirlenmişti. Ancak gelen haberlere göre, Çukur'un final tarihi ve bölümü ileri bir tarihe alındı. Çukur'un final tarihi ileri bir tarihe alınsa da bu sezon Çukur dizisi final yapacak.

Çukur Son Bölümde Neler Oldu ?

Asganistan'a kaçırılan Yamaç, Afganistan'da çeşitli işkencelere mağruz kalır. İşkence göre ve delirmeye başlayan Yamaç, her şeyin farkındadır. Yamaç'a tuzak kurup Afganistan'a kaçıran ise Koçovalılar'ın bir numaralı düşmanı olan, Kulkan'dır. Kulkan, Yamaç'a Efsun ile ilgili bir tuzak kurar. Kurduğu tuzak ile Efsun'u kaçırdığını gösterir ve Yamaç'ı tuzağa çeker. Tuzağa düşen ve Kulkan'ın ayağına gelen Yamaç, Kulkan tarafından Afganistan'a kaçırılır. Afganistan'da 2 sene bir çukurda yaşayan ve işkence gören Yamaç adeta aklını yitirir. Kulkan'ın amacı da Yamaç'ı öldürmek değil, ona eziyet ederek ondan intikam almaktır. Afganistan'da Yamaç'a Böcek ismini koyarlar. Böcek olarak 2 sene hapsedildiği çukurda yaşayan Yamaç, sonunda her şeyi anlar ve kaçmanın bir yolunu bulur. Dizide en çok göze çarpan detay ise, dizide 2 senelik zaman diliminin yaşanmasıdır. Çukur'un 114. bölümünde kaçırılan Yamaç, 115. bölümde kaçırıldığı yerden kurtulur. Ancak bu kaçırılma ve kurtulma süresi toplam 2 sene olarak izleyiciye yansıtılır.