Her hafta pazartesi günü reytinglerde rekorlar kıran Çukur hayranlarına kötü haber geldi. Yayınlandığı pazartesi akşamları bu hafta tarihin en yüksek izlenmesini alan Çukur bu hafta ekranlara gelmeyebilir.

Her hafta pazartesi günü reytinglerde rekorlar kıran Çukur hayranlarına kötü haber geldi. Yayınlandığı pazartesi akşamları bu hafta tarihin en yüksek izlenmesini alan Çukur bu hafta ekranlara gelmeyebilir. Pazartesi en geç salı günü Yeni bölümden ilk sahne yayınlayan Çukur, en geç perşembe günü fragman yayınlanıyordu. Ancak Çukur 4. sezon 15. bölüm fragmanı henüz gelmedi. Hayranları Çukur 4. sezon 15. bölüm fragmanı ve Çukur 107. bölüm fragmanı neden yok sorusunun cevabını arıyor.

Çukur yetişti! İşte Fragman!Çukur Hafta Sonu sete çıkmadı!

Yeni bölümü cuma gününe yetiştirerek yayına sokan Çukur ekibi, Hafta Sonu Sokağa Çıkma Yasağında çalışmadığı öğrenildi. Bu sebeple Çukur yeni bölümü bu hafta yetişmeyebilir. Yetişmesi için tüm ekibin seferber olduğu Çukur 4. sezon 15. bölüm fragmanı ekranlara gelmeyebilir. Yine de cuma gününe kadar beklemek ve Çukur'un akıbetini görmek en mantıklısı gibi geliyor. Çukur 4. sezon 15. bölümle ilgili 14 Aralık tarihine kadar gelişme olursa burada yer alacak.

Kulkan Erdenet geliyor!

Çukur yeni bölüm sahnelerinde ulaştığımız bilgiye göre Kulkan Erdenet sete geldi. Kulkan Erdenet'in gelmesiyle Çukur'da bir kan daha akacağı öğrenildi. Selim kadar büyük bir veda olmasa da Çukur'un çocuklarından biri daha diziye veda edecek. Çağatay Erdenet'in uzun bir süre ayrılacağı da gelen bilgiler arasında.

Vartolu dönüyor!

Çukur hayranlarının en çok beklediği isimlerden biri de Vartolu Saadettin karakteri! Vartolu bu hafta setlere geri döneceği ve Çukur 4. sezon 15. bölüm 14 Aralık'a yetişirse 21 Aralık'ta yetişmezse çukur 107. bölüm son sahnede Çukur'a geri döneceği öğrenildi.

Paşa devam ediyor İdris gitti!

Çukur yeni bölümde hem İdris Koçavalı hem Paşa'ya doğmuştuk. Setten gelen bilgilere göre İdris Koçavalı için şu an sahneler ve çekim tamamlandı. Ancak Paşa, Kahraman Koçavalı hikayesinde devam edecek. Paşa, Emmi ve Kahraman Koçavalı amca Cumali Koçavalı olayları ekranda gelmeye devam edecek. İdris Koçavalı'da 5 bölümde bir hikayeye dahil edilecek.

Her yerde Akın Koçavalı yazacak!

Çukur yeni bölümlerde babasını kaybeden Akın Koçavalı, her yerden saldıra geçecek. Amcası Yamaç Koçavalıyla yeni bir ikili oluşturacak Akın intikam yemini sürecek. Ancak Akın Koçavalı durduracak isim de yine Erdenet'lerden. Çağatay Erdenet, Akın Koçavalı'nın dedesini öldürdüğünü en iyi bilen ve bu kozu kullanmaya başlayacak. Bir aile yıkımı da Akın'ın geçmişte yaptıklarında yıkılacak ancak Akın kendini affetirecek.