Çukur Kemal neden öldü? Show TV ekranlarında yayınlanan Çukur dizisinde üzücü bir ayrılık haberi geldi. Çukur'da Uğur Yıldıran ölerek diziden ayrıldı.

Bugünden itibaren başvuru yapanlar, Denizbank üzerinden 70.000 TL ödeme alacak! Bugünden itibaren başvuru yapanlar, Denizbank üzerinden 70.000 TL ödeme alacak!

Çukur Kemal neden öldü? Show TV ekranlarında yayınlanan Çukur dizisinde üzücü bir ayrılık haberi geldi. Çukur'da Uğur Yıldıran ölerek diziden ayrıldı. Peki Çukur Kemal neden öldü? Uğur Yıldıran Çukur dizisinden ayrıldı ancak aksiyon yönetmenliğine devam edecek mi?Çukur Kemal ölerek diziden çıktı!Show TV Ekranlarında yayınlanan Çukur dizisinden üzücü haber geldi. Kadrosunda Aras Bulut İynemli, Ercan Kesal, Perihan Savaş, Erkan Kolçak Köstendil, Öner Erkan, Rıza Kocaoğlu, Necip Memili gibi yıldız isimlerin yer aldığı Çukur'da en çok sevilen karakter Çukur'un çocuğu Kemal ölerek diziye veda etti. Kemal karakterini oynayan Uğur Yıldıran Çukur'dan kendi isteğiyle çıktı. Uğur Yıldıran sevgilisiyle yurt dışında yaşayacak ve Çukur'a veda etti!Uğur Yıldıran Çukur'dan ayrıldı mı?Uğur Yıldıran Çukur dizisinde hem Kemal rolünde, hem aksiyon yönetmeni olarak yer alıyor. Çukur'da Uğur Yıldıran aksiyon yönetmenliğine devam edecek ancak yurt dışında destek verecek. Çukur'da yine bir rolde yer alan aksiyon yönetmeni yardımcısı yönetmenliği gelecek gibi görünüyor. Uğur Yıldıran Ay Yapım'ın başka işlerinde yine ekranlarda göreceğiz. Herhangi bir kavga nedeniyle Uğur Yıldıran Çukur'dan ayrılmadı ve işler devam edecek.