Çukur'da aylardır beklenen Kulkan Erdenet karakteri nihayetinde belli oldu. Çukur Kulkan Erdenet'i çok seveceğiniz bir isim olarak karşınıza çıkacak.

PTT'den Emeklilere Ödeme! 100.000 TL'ye Kadar Anında Nakit Ödeme Verilecek! PTT'den Emeklilere Ödeme! 100.000 TL'ye Kadar Anında Nakit Ödeme Verilecek!
Çukur'da aylardır beklenen Kulkan Erdenet karakteri nihayetinde belli oldu. Çukur Kulkan Erdenet'i çok seveceğiniz bir isim olarak karşınıza çıkacak. Uzunca bir süredir Mehmet Akif Alakurt ve Çağatay Ulusoy Çukur Kulkan Erdenet karakteri ile bizlerle birlikte olacak iddiaları gündemdeki yerini korurken, tüm bu açıklamalar Birsen Altuntaş2ın son dakika açıklaması ile ayyuka çıktı. Çukur Kulkan Erdenet'i Söz dizisinden çok severek ilediğiniz Kopuk yani Genco Özak olduğu açıklandı. Çukur Kulkan Erdenet karakteri ile karşımıza çıkan isim Genco Özak Güvercin dizisinde de Kulkan Erdenet karakterine benzer bir karakter ile bizlerle birlikte olmuştu.

Çukur Kulkan Erdenet uzunca zamandır gelmesi bekleniyordu ve Kulkan Ednet karakterini oynayacak isim belli oldu. çok belalı olduüı söylenen Kulkan Erdenet ne zaman gelcek. Erdenetler ile Koçovalıların savaşını bilmeyen yoktur. Çağatay ve Yamaç önderliğinde başlayan savaşa Kulkan Erdenet'te dahil olacak. Kulkan Erdenet babasının öteki karısından olan abisi Çağatay Erdenet'in mi yanında olacak yoksa Ogeday'ı kurtaran koçovalıların mı? Herkes merakla bu soruyu soruyor.

Aksiyon ve heyecanının öte yandan da hüznün en dibine kadar yaşatan Çukur dizisinde uzunca birzamandır beklenen karakter bu akşam belli oldu. Dizinin yeni ölümünden bir gece önce açığa çıkması Çukur yeni bölümde Kulkan Erdenet olacak mı sorusunu da beraberinde getirdi. Bi de sizler için İlan365 olarak Çukur Kulkan Erdenet kim? Kulkan Erdenet ne zaman diziye gelecek gibi detayları araştırırken diğer br yandan da Genco Özak kimdir? sorusunun yanıtını da verelim.

Çukur dizisinin merak edilen karakteri Kulkan Erdenet hangi oyuncunun oynayacağını ve diziye ne zaman dahil olacağı konusunda bir çok açıklama mevcut.  Son olarak Çukur Kulkan Erdent'in Genco Özak olduğu açıklanırken ne zaman dahil olcağı konusunda da yapılan iddialar da bir kaç bölüm içerisinde girecek şeklinde tüyolar mevcut.

Cengiz erdenet in 4 oğlundan biri olan Kulkan Erdenet düne kadar  gizli tutuluyordu. Çukur'a ne zaman geleceği diziye ne zaman dahil olacağı da merak konusu . Bilindiği üzere Çağatay bir anneden Ogeday ve Furkan da başka bir anneden dünyaya gelmiş . Cengiz tüm işlerin başında Çağatay varken Arık'ı geri planda tutuyordu . Arık varken de aynı şekilde çağatay'ı işlerinden uzak tutuyordu. Yani şöyle bir genelleme yapacak olursak, Çağatay varken Arık yok Arık varken de Çağatay yok. Aynı şekilde Ogeday varken Kulkan yok Kulkan varken de Ogeday olmayacak güncellemesi şu sıralar çok iddia edilirken,


Ogeday ölecek mi?


Çukur Kulkan Erdent belli olması ile bielikte Ogeday Erdenet ölecek mi? soruları beraberinde geldi.  Ogeday'da Çağatay erdenet gibi uzaklara gideceği söylense de Çukur dizisinde Ogeday ölüp yerine Kulkan Erdenet dahil olacak.

Çukur'da yine ölüm var


Çukur'da Portakal ile yan yana gelen kişiye yakın bir zamanda ölerek diziden ayrılıyor . Geçtiğimiz bölümlerde de Ogeday portakal suyu içerek öleceğini sinyallerini bizlere vermiş oldu. Ogedayöldükten sonra Çukur Kulkan Erdenet'in diziye dahil olacağı açıklanırken, daha doğrusu sosyal medyada iddia edilirken, bunun da bir kaç bölüm içinde olacağı varsayılıyor.

 Peki bu Kulkan karakterini kim canlandıracak


Herkesin merak ettiği Kulkan Erdenet Karakteri belli oldu. Genco Özak Çukur Kulkan Erdenet karakteri ile bizlerle birlikte olacak.  İlk olarak orataya atılan iddialarlar Mehmet Akif Alakurt olsa da bu iddialar oyuncunun oyunculuğu bıraktığını açıklaması ile ayyuka çıktı ve Çağatay Ulusoy'da başka bir yapım ile anlaştığı belirlenirken Genço Özak yani namı diğer Çukur Kulkan Erdenet kimdir sorusuna biraz yönelelim.


Genco Özak kimdir?


1992 yılı doğumlu olduğunu öğrendiğimiz Genco Özak İstanbullu dur. Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi mezunu olan Genco Özak en çok severek izlediğimiz dizisi Tolga sarıtaş'ın başrollerinde oynadığı Söz dizisindeki Kopuk karakteri olmakta iken Genco Özak ın adeta o dönemde Yıldızı parlamıştı. Öte yandan güvercin dizisinin Ökkeş karakterine Hayat vermesi sonrasında Çukur dizisinde Kulkan erdenet karakteri ile Ökkeş karakterinin benzediği iddiaları sonrasında Çukur Kulkan Erdenet karakterinin Genco Özak olduğu açıklanmıştı