Çukur nasıl bitti? Tekrar başlar mı? Çukur 5. sezon olur mu?

Çukur nasıl bitti? Çukur tekrar başlar mı? Show TV fenomen dizisi Çukur güzel bir finalle 4 sezonluk ekran macerasını tamamladı. Çukur nasıl bitti, tekrar başlar mı açık kapı bırakıldı mı sorusu cevap arıyor.

Dizi Haberleri 08.06.2021 - 00:13 08.06.2021 - 00:13 Berkay Keskin

Show TV ekranlarında reyting rekorları kıran Çukur dizisi final yaptı. Bir çok hayranı mutlu mu bitecek yoksa mutsuz mu diyerek Çukur finalini merak etti. Peki Çukur nasıl bitti? Çukur 5. sezon bir gün gelir mi? Çukur sinema filmi çekilebilir mi cevap arıyor!

Tüm mahalle temizlendi!

Çukur final bölümde hem Amca Cumali hem Şahram ölerek diziye veda etti. Çukur Cumali Koçavalı, Yamaç Koçavalı, Vartolu ve Akın Koçavalı finalde ölmedi.

Ayşe ve Murtaza üzdü!

Çukur final bölümü en çok Ayşe ve Murtaza karakteri ölüşü şok etti. Çukur dizisinde Yamaç Koçavalı kurtan Murtaza, Ayşe'nin ölümü sonrası kendi kafasına sıkarak finalin en çok üzen sahnesine damga vurdu. Mahsun gelmediği Çukur finali güzel bitti!

Çukur Yamaç öldü ancak yaşlı hali!

Çukur'da Yamaç Koçavalı öldü ancak Yamaç'ın yaşlı hali gösterildi. Aliço, Cumali ve Yamaç Koçavalı yaşlı halleri gösterildi. Ölen Yamaç ise tekrardan eski anıları akıllara geldi.

Çukur'da final bölüme Akşın Koçavalı, Kahraman Koçavalı, Selim Koçavalı, İdris Koçavalı, Sena Koçavalı, Nehir, Kemal, Celasun ve Karaca tekrardan geldi. Muhteşem finalle Çukur ekran macerasını tamamladı.

Çukur 5. sezon olur mu? Bir gün başlar mı?

Çukur ileri sahneye sarılmadan önce kahve önünde Yamaç, Cumali, Akın ve Salih görüldü. İstediği zaman aynı yerden Çukur 5. sezonda başlayabilir, Çukur sinema filmi de gelebilir. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@