Show TV'nin reyting rekortmeni dizisi Çukur hayranları merak ediyor. Çukur oyuncuları kim? Çukur oyuncu kadrosu? Çukur dizisi nerede çekiliyor? Çukur yeni katılan oyuncular? Çukur ayrılan oyuncular? Çukur dizisi konusu ne? Çukur dizisi ne zaman final yap

Ziraat bankası hesabı olan kişilere 30.000 TL ve 50.000 TL ödeme verilecek! Son dakika haberi verildi! Ziraat bankası hesabı olan kişilere 30.000 TL ve 50.000 TL ödeme verilecek! Son dakika haberi verildi!
Show TV'nin reyting rekortmeni dizisi Çukur hayranları merak ediyor. Çukur oyuncuları kim? Çukur oyuncu kadrosu? Çukur dizisi nerede çekiliyor? Çukur yeni katılan oyuncular? Çukur ayrılan oyuncular? Çukur dizisi konusu ne? Çukur dizisi ne zaman final yapacak?

Çukur bu yılın en iddialı yapımlarından biri olup, halen büyük bir izleyici kitlesine sahip olmaya devam ediyor. Yayın hayatına başladığı ilk günden bu yana reytinglerde zirvede olan dizinin sıkı bir takipçi kitlesi bulunur. Çukur dizisi, birbirinden yıldız oyucuları ve senaryosuyla uzun süre konuşulacağa benziyor. Dizinin takipçileri Çukur oyuncuları, Çukur dizisi konusu gibi farklı türden detayları araştırmaya başladı. Çukur dizisine dair tüm merak edilenler ise şu şekilde sıralanıyor.

Çukur Dizisi Konusu


Çukur dizisi İstanbul’da bulunan Çukur ismindeki mahalleyi konu edinir. İstanbul’un en belalı mahallelerinden biri arasında olan Çukur’un tüm kontrolü ise Koçava ailesinde bulunur. Çukur mahallesinde asla uyuşturucuya izin verilmez. Ancak mahalledeki bir grup düzeni bozmaya çalışacaktır.

Yıllar sonra ailenin küçük çocuğu kaçmış olduğu mahalleye geri dönme kararı alır. Onun mahalleye geri dönüşüyle birlikte burada yeni bir düzen başlamış olacaktır. Bu sırada Sena isminde bir kızla tanışırken, ona aşık olur. Bu çift kısa bir süre içinde evlenerek birlikte burada yaşamaya başlar. Ancak Çukur’da artık hayat bambaşka bir hale gelecektir.

Sürükleyici bir tempoya sahip olan dizi her hafta takipçilerinden olumlu yorumlar almayı başaran yapımlar arasında yer almaya devam ediyor.  Çukur dizisinin yönetmenliğini Sinan Öztürk yaparken, senaryosunda ise Gökhan Horzum imzası bulunuyor.


Çukur Dizisi Oyuncuları


Çukur dizisi oyuncuları ise Aras Bulut İynemli, Perihan Savaş, Erken Kolçak Köstendil, Necip Memilli, Rıza Kocaoğlu, Damla Sönmez ve Müfit Kayacan’dır. Ayrıca yardımcı rollerde Ece Yaşar, Kadir Çermik, Kubilay Aka, Cem Uslu, Aytaç Uşun yer alıyor.

Çukur dizisi hakkında diğer merak edilen noktalardan biri de diziye yeni dahil olacak oyunculardır. Diziye Müfit Kayacan, Begüm Akkaya, Genco Özak, Yıldırım Şimşek katılacak. Ayrıca önümüzdeki günler içinde siteye başka sürpriz isimlerinde katılacağı konuşulan konular arasında bulunuyor.

Çukur dizisinin ilk bölümü 23 Ekim 2017 tarihinde yayınlanmıştır. Ay yapım imzası taşıyan dizi 4 sezondur devam ediyor. Çukur dizisi ilk günden bu yana yüksek reytingler almaya devam ediyor.