Vartolu Sadettin'in beklenmedik vedası ve 100. bölümden sonra yeni oyuncuların girmesi ve Koçovalı kardeşlerden birinin veda etmesi beklenirken Vartolu sadettin'in kesinleşen Vedası Çukur 101.

Hande Erçel’li Halka Dizisi Geri Dönüyor! İşte Oyuncu Kadrosu... Hande Erçel’li Halka Dizisi Geri Dönüyor! İşte Oyuncu Kadrosu...
Vartolu Sadettin'in beklenmedik vedası ve 100. bölümden sonra yeni oyuncuların girmesi ve Koçovalı kardeşlerden birinin veda etmesi beklenirken Vartolu sadettin'in kesinleşen Vedası Çukur 101. bölüme adeta damgasını vuracak.  Geçtiğimiz günlerde bir Koçovalı kardeşin  veda edeceği sosyal medyada ortaya atılmıştı. Ancak bu kişinin Selim koçovalı olabileceği de belrtiliyordu. Ancak sosyal medya yine yanılttı ve Selim Koçovalı diziye kaldığı yerden devam ederken,  Erkan Kolçak Köstendil diziden bir sürelik ayrılması 101. bölüm sonrasında yurt dışına gidiyor olarak gözükecek.

Fakat koronavirüsü sebebiyle ailesini tehlikeye atmamak bir virüsün azalması sonucunda tekrar döneceği de sosyal medya da çok konuşulurken sadece yorumlara dayalı olan haberimizin konusu hakkında detaylar geldikçe haberimiz yenilenecek.
Çukur Koçovalı'nın diziden ayrılmasının damgasını vurduğu fragman çok konuşulmuştu.

Cumali koçovalı Efsun'a silah çekiyor ve net intikam alma amacıyla gelmiştir . Cumali Koçoğlu efsun'u vurmaya giderken nasıl geri döneceği konusu da çok merak edilmişti. Fragmanda karşımıza çıkan detaylardaEfsun'un Vartolu'ya  hamileyim demesi onu ölmekten kurtacak. Cumali Koçoğlu, darmadağın olarak Efsun'un evinden uzaklaşacak ve bu sayede Efsun'un kurtulacak


Vartolu nasıl veda edecek


Ancak Efsun'un hamileleiği ve VArtolu tarafından vuulmaması Yamaç2ı sevindirecek. Bu olaydan sonra Yamaç ile Cumali koçovalı ile büyük bir Yüzleşme içerisine gidecekler.  Bu arada Cumali koçovalı için Koltuk sallanıyor desek yanlış olmaz çünkü Cumali koçovalı yalnız kalacak gibi görünüyor.  Selim koçovalı Çukur'da artık başa geçmek istiyor ve ilrleyen bölümlerde Cumali çok zor günler bekliyor .

Vartolu geri dönecek


YAni Vartolu Sadettin diziye ölerek ayrılmayacak yalnızca dizide uzun bir müddet olmayacak. Sahnelerini uzunca bir süre izleyemeyeck olsak da Çukur VArtolu eninde sounda diziye geri dönecek.  Erkan Kolçak Köstendil çukur'dan  ayrılıyor. Erkan Kolçak Köstendil'in  12 Numaralı dam  Tiyatrosu 2 Kasım'da Balıkesir'de başlayacak . Bildiğiniz üzere artık onun bir ailesi oldu çocuğu dünyaya geldi babası olarak da çok doğal olarak Onun bu yaşlarında yanında olup bol bol vakit geçirmek istiyor. Korona dan sonra Çukur Vartolu Sadettin yani Erkan Kolçak Köstendil diziye geri dönecek.