Show TV ekranlarının sevilen dizisi Çukur'da yer alan Vartolu karakteri ve eşinin sosyal medya paylaşımları oldukça konuşuluyor. Vartolu'nun karısı Cansu Tosun Instagram hesabında sık sık paylaşım yapıyor.

Show TV ekranlarının sevilen dizisi Çukur'da yer alan Vartolu karakteri ve eşinin sosyal medya paylaşımları oldukça konuşuluyor. Vartolu'nun karısı Cansu Tosun Instagram hesabında sık sık paylaşım yapıyor. Sosyal medyada aktif olan ve hemen hemen her anını Instagram hesabından paylaşan Cansu Tosun, samimi itiraflarda bulundu. Güzel oyuncu Cansu Tosun, Temmuz ayında Erkan Kolçak Köstendil ile olan oğulları Marsel ile ilgili açıklamalar da bulunurken tekrar istediklerini belirtti. Başarılı oyuncu Cansu Tosun'un açıklamarı da en az sosyal medya fotoğrafları kadar çok dikkat çekti.

Erkan Kolçak Köstendil ve Cansu Tosun çifti gerek evlilikleriyle gerekse oyunculuk kariyelerinde olan başarılarıyla örnek gösterilen çiftler arasında yerini alıyor. 3 sene önce evlenen ve bir oğulları olan ünlü çiftten sık sık aşk dolu paylaşımlar geliyor. 2018 yılında dünya evine girip hayatlarını birleştiren çiftin Marsel adında bir oğulları var. Temmuz ayında dünyaya gelen Marsel, anne ve babasının adeta yaşam enerjisi olmuş. Marsel'in hayatlarına girmesiyle bambaşka bir hal alan Cansu Tosun ve Erkan Kolçak Köstendil çiftinin mutlulukları gözlerinden okunuyor.Cansu Tosun Marsel'i Bakıcıya Vermek İstemiyor

Yaz ayında dünyaya gelen oğulları Marsel ile sosyal medyada sık sık paylaşım yapan ünlü çift, çocuklarına kendilerinin baktığını söyledi. Cansu Tosun'un hamile kaldıktan sonra bir süre doğuma kadar oyunculuğa ara verme kararı aldı. Bebeği doğduktan sonra da oğlunun bakımı için henüz ekranlara dönmedi. Ekranların özlenen oyuncusu Cansu Tosun, bebeklerine bakıcı veya dadı tutmadıklarını söyledi. Başarılı oyuncu Cansu Tosun, oğlu Marsel'e kendisinin baktığını arada annesinden yardım aldığını söyledi. İlerleyen süreçte de annesinden yardım almayı düşündüğü ve bakıcı tutmak istemediğini belirtti.

Cansu Tosun Tekrar İstediğini Söyledi! Hazırlıklar Başlamış

Cansu Tosun hamile kalıp doğum yaptıktan sonra ekranlara ara verdi. Bebeği ile vakit geçiren ve zamanını oğluna ayıran Cansu Tosun, tekrar istediğini söyledi! Cansu Tosun, oğlununun işine engel olmadığını ve oğluna baksa da tekrardan kamera karşısına geçmeyi istediğini belirtti. Cansu Tosun'a pek çok dizi, film teklifi de gitmiş. Gelen oyunculuk tekliflerini inceleyen ve senaryolarını okuyan Cansu Tosun, içine sindiği takdirde yeni bir projede yer alacak. Güzel oyuncu şimdiden pek çok projeyle görüştüğünü ve tekrardan ekranlara dönmeye hazırlandığını itiraf etti.33 yaşındaki güzel oyuncu Cansu Tosun, sosyal medya hesabından oğlu ile birçok paylaşım yapıyor. Oğlunun yanında sık sık kendisini de paylaşan güzel oyuncunun doğal ev halleri, anlık fotoğrafları ve iddialı fotoğrafları da dikkat çekiyor. Geçtiğimiz günlerde kar yağmasına ve hava çok soğuk olmasına rağmen giydiği mini, oldukça konuşulmuştu. Hamileliğinin ardından kısa sürede aldığı kiloları veren ve eski formuna kavuşan Cansu Tosun, sosyal medya paylaşımlarına hız kesmeden devam ediyor.

Cansu Tosun'un Instagram hesabı: @cansutosun https://www.instagram.com/cansutosun/?hl=tr