Show TV ekranlarında yayınlanan Çukur dizisinde Vartolu karakterine hayat veren Erkan Kolçak Köstendil'in eşi Cansu Tosun'un mini eteğiyle yaptığı paylaşım olay oldu! Pazartesi günleri yayınlanan sevilen dizinin Vartolu'su bu fotoğrafı görmesin! Erkan Kolçak Köstendil 2018 yılında eşi Cansu Tosun ile dünya evi girdi. Cansu Tosun ile evlenen Erkan Kolçak Köstendil'in bir de oğulları var. Ünlü çift ev hallerini, karantina hallerini ve oğulları Marsel'i sosyal medya hesaplarından sık sık paylaşıyorlar. Sosyal medya paylaşımlarına devam eden ünlü çift, mutlu bir evlilik sürdürüyorlar. 33 yaşındaki Cansu Tosun, sosyal medyadan cesur pozlar paylaşmayı da unutmuyor. Instagram hesabından paylaştığı cesur pozları ile takipçilerini şaşırtıyor. Cansu Tosun'un mini etekli fotoğraflarını görenler aman Vartolu görmesin diyor. Cansu Tosun'un mini eteğini, Çukur Vartolu görmesin!

Çukur Vartolu Eşinin Bu Minisi Görmesin!

Show TV'nin reyting rekortmeni dizisi Çukur'da rol alan Erkan Kolçak Köstendil'in eşi Cansu Tosun, sosyal medyadan hayatını paylaşmaya devam ediyor. Çukur Vartolu kendisi gibi oyuncu olan eşi ve temmuz ayında doğan oğulları Marsel ile mutlu bir hayat yaşıyor. Doğum yaptıktan sonra setlere ara veren ve oğulları Marsel ile ilgilenen Cansu Tosun'un kısa sürede eski formuna döndüğü de dikkatlerden kaçmıyor. Doğumdan kısa bir süre sonra eski fit ve zayıf görünümüne kavuşan Cansu Tosun, minileriyle de fotoğraf atmaya başladı. Vartolu'nun eşi Cansu Tosun'un son Instagram paylaşımı ise olay oldu.

Tüm Türkiye'de etkili olan kar sebebiyle herkes sosyal medyaya kar fotoğrafları atmaya başladı. Kar fotoğrafı atan ünlüler kervanına Cansu Tosun'da eklendi. Cansu Tosun'un attığı kar fotoğrafında ise bir detay takipçilerinin dikkatinden kaçmadı. Cansu Tosun'un Instagram hesabından paylaştığı kar fotoğrafında, Cansu Tosun'un soğuk havaya rağmen mini etek giymesi görenleri şaşırttı. Çukur Vartolu'nun eşi Cansu Tosun, paylaştığı kar fotoğrafında mini etek giyiyordu ve bu detay dikkatlerden kaçmadı. Cansu Tosun'un soğuk havada giydiği mini eteği gören takipçileri ise Tosun'a birçok yorum yaptı. Cansu Tosun'a giydiği mini için gelen yorumların çoğu ise, "Çukur Vartolu görmesin!" yönündeydi.

Cansu Tosun Kimdir?

Çukur dizisindeki Vartolu ile gerçek hayatta evli olan Cansu Tosun, 26 Ocak 1988 yılında Almanya'da doğmuştur. Almanya'da dünyaya gelen Cansu Tosun, 33 yaşındadır. 2018 yılında Erkan Kolçak Köstendil ile dünya evine girmiştir. 11 Ağustos 2018 yılında Çukur dizisinin Vartolu'su ile evlenen Cansu Tosun, bu yaz bebeğini kucağına almıştır. Cansu Tosun ve Erkan Kolçak Köstendil'in 14 Temmuz 2020 tarihinde Marsel adında bir erkek çocuğu olmuştur.

Cansu Tosun, Almanya'da doğup büyümüştür. Başarılı oyuncu Cansu Tosun, Alman Operası'nda 13 yıl bale eğitimi almıştır. 13 yıl bale eğitimi alan eski balerin Cansu Tosun, uzun yıllar da profesyonel fotomodellik yaptı. Ayrıca Almanya'da ekonomi bölümü okumuş ve mezun olmuştur. Sonrasında Türkiye'ye dönen Cansu Tosun oyunculuk kariyerine TRT 1'de yayınlanan Küçük Hanımefendi dizisinde oynadığı başrol ile başlamıştır. Cansu Tosun, Küçük Hanımefendi dizisinde Neriman karakterine hayat vermiştir. 2011 yılından beri ekranlarda olan ve oyunculuk yapan Cansu Tosun, doğum yaptığından beri oyunculuğa ara vermiştir. Cansu Tosun özellikle TRT 1 ekranlarında yayınlanan Bugünün Saraylısı diziyle üne kavuşmuştur. Bugünün Saraylısı adlı dizide de yine başrol oyuncusu olarak yer almıştır. Cansu Tosun, Bugünün Saraylısı'nda Ayşen Yılmaz karakterini oynamıştır. Bunun dışında Cansu Tosun; Kayıp Şehir, İksir, Göç Zamanı, Familya, Bir Deli Sevda ve Mehmetçik Kut'ül Amare adlı dizilerde yer almıştır. Yer aldığı dizilerde güzelliği ve farklı tarzıyla dikkat çeken Cansu Tosun, ekranlarının aranan yüzlerinden olmaya devam ediyor. Cansu Tosun'un boyu 165 ve kilosu 54'dür.

İşte o poz!