Ay Yapım imzalı, Show TV'nin sevilen dizisi Çukur'da şaşırtan gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Pazartesi akşamlarının en çok izlenen dizilerinden olan Çukur'da Cumali Koçovalı hakkında izleyenleri de Yamaç'ı da şok edecek bir gerçek ortaya çıkıyor. Cumali Koçovalı'yı yıllardır sakladığı ve kimseye söylemediği sırrı geçen bölümde yaptığı o hareket ele veriyor. Çukur Yamaç'ı yakından ilgilendiren bu gelişme ile dizinin final tarihinini ileri bir tarihe alınması da bekleniyor.

2017 yılından bu yana Show TV ekranlarında yayınlanan ve yayınlandığı ilk günden beri izleyicisini etkisi altına alan Çukur, izleyicisine ters köşe yaptı. Bu sene Mayıs, Haziran gibi final yapacağını söyleyen hatta final tarihini açık olarak belirten Çukur'un bu hamlesi, dizinin final tarihini değiştirecek. 4 sezondur ekranlara gelen ve başarılı oyuncu kadrosu, ilgi çekici konusu ve sıra dışı senaryosu ile Çukur izleyenleri etkisi altına almayı başarıyor. 4 sezon önce nasılsa şimdi de aynı ilgiyle izlenen başarılı yapım yine yapacağını yaptı. İzleyenler final için gün sayarken dizi ekibinden şaşırtan bir adım atıldı. Çukur Yamaç'ın babası en başından beri İdris Koçovalı diye bilinirken meğer yanı başında duran amcası çıktı.Başrollerinde Yamaç karakterini oynayan başarılı oyuncu Aras Bulut İynemli, izleyenlerin sevdiği Aliço karakterine hayat veren Rıza Kocaoğlu ve diğer bir çok sevilen karakter olan Vartolu'yu canlandıran Erkan Kolçak Köstendil gibi isimler yer alıyor. Öte yandan bu başarılı başrol oyuncu kadrosuna pek çok beğenilen oyuncu da eşlik ediyor. 117 bölüm yayınlamış olan ve yayınlamaya devam eden Çukur'da 4 sezondur saklanan bir sır ortaya çıkıyor. Çukur'da ortaya çıkan bu sır sonucunda birçok kişinin hayatı tamamen değişecek. Çukur Cumali amcanın yıllardır sakladığı o sır, en çok da Yamaç'ı ilgilendirecek. Çukur Yamaç bu haberi duyduğunda ne tepki verecek, dizinin bundan sonraki seyri ne olacak ve en önemlisi dizi final tarihini değiştirecek mi merak ediliyor.

Çukur Cumali Koçovalı'nın Sırrı

Çukur'un geçtiğimiz bölümünde yaşanan bir sahne, izleyenlerin dikkatinden kaçmadı. Geçen hafta Pazartesi günü yayınlanan ve heyecanın dorukta olduğu dizide gösterilen bir sahne, o anın etkisi ve heyecanıyla dikkat edilmese de sonradan izleyenlerin aklında soru işareti bıraktı. İzleyenler dizi yayınlanırken dizinin genel seyri ve geriliminden dolayı gösterilen o sahnedeki detayı kaçırdı. Necip Memili'nin oynadığı Cumali'nin Vartolu'yla konuşması ve onunla yakınlık kurmak istemesi görenleri şaşırttı. Vartolu ile yakınlık kurmaya çalışarak mahalleyi ele geçirmek isteyen Cumali Koçovalı hakkında ise asıl gözlerden kaçan bir detay vardı.Sonradan ise pek çok izleyenin aklına Cumali Koçovalı'nın o sahnesi geldi. Cumali Koçovalı'nın geçen hafta yayınlanan bölümde elindeki bir fotoğrafa bakarak üzülmesi ve iç geçirmesi akıllara kazındı. Çukur Yamaç'ın amcası olan ve babası İdris Koçovalı'nın erkek kardeşi olan Cumali Koçovalı, Yamaç'ın annesi Sultan Koçovalı'nın fotoğrafına bakıyordu. Cumali Koçovalı'nın Sultan'ın fotoğrafına uzun uzun iç geçirerek bakması ve dertlenmesi ise akıllara bir soruyu getirdi. Cumali'nin Sultan'ın fotoğrafına bakıp dertlenmesi ve üzülmesine karşılık, Çukur Yamaç'ın babası amca Koçovalı mı sorusu geldi. Cumali Koçovalı'nın Yamaç'ın babası olduğu iddiası ortaya atıldı.Amca Cumali Yamaç'ın Babası Çıktı!

Cumali Koçovalı mahalleyi ele geçirmek istediği için oyunlar kurmaya ve planlar yapmaya başladı. Yamaç'ın amcası olan Cumali, mahalleyi ele geçirmek için Vartolu ile yakınlık kurmaya çalışıyor. Vartolu ile kurmaya çalıştığı yakınlık sayesinde mahalleyi alabileceğini düşünüyor. Tüm bu olaylar olurken izleyenlerin dikkatinden ise Amca Cumali'nin Yamaç'ın annesi olan Sultan'ın fotoğrafına baktığı dikkatlerden kaçmıyor. Cumali'nin abisinin karısı Sultan'ın fotoğrafına uzun uzun bakması ise akıllara Yamaç'ın babası Cumali mi sorusunu getirdi.

Cumali Koçovalı'nın sırrının ve yasak aşkının ortaya çıkmasıyla birlikte taraflar değişecek. Cumali'nin herkesten sakladığı aşkının duyulması ile Çukur'da ortalık epey karışacak. 4 sezondur bilinen gerçekler bir anda Cumali'nin sırrı ile değişecek.