Çukur yeni bölümü yayınlanmayacak! Maraşlı, Masumiyet ve Kağıt Ev Gün Doğdu! Son şansları

Show TV çok konuşulacak karar. Show TV Çukur dizisi yeni bölümü yayınlanmama kararı aldı. Finale az bir süre kala şok eden Çukur dizisi Maraşlı, Masumiyet ve Kağıt Ev dizisine bir şans verdi.

Dizi Haberleri 13.05.2021 - 23:59 14.05.2021 - 00:01 Berkay Keskin

Show TV'den flaş Çukur kararı. Finale 3 bölüm kala Çukur yeni bölümü yayınlanmama kararı aldı. Her hafta ekranların en sevilen yapımlarından biri olan Çukur pazartesi günü yeni bölümü yayınlanmayacak.

Çukur bu hafta yok!

Show TV fenomen dizisi Çukur 17 mayıs pazartesi günü yeni bölümü yayınlanmayacak. Yayınlandığı akşamları reyting rekorları kıran Çukur, Yasak Elma final yaptığı hafta ekrana gelmemesi hayranlarını üzdü. Ancak hem yasak Elma, hem Çukur dizilerinin olmaması pazartesi günü adeta fırsata döndü. Özellikle final arifesinde Masumiyet, Kağıt Ev ve Maraşlı dizisine gün doğdu!

Maraşlı son şansı!

ATV 2. sezon onayını bir türlü vermediği Maraşlı dizisinin son şansı! Maraşlı 17 mayıs pazartesi günü ekranlara gelecek bölümü final olup olmayacağı kararını verdirecek. Özellikle Maraşlı dizisi Yasak Elma ve Çukur yokken alacağı reyting çok önemli. ATV gelecek sezonu düşünerek ve Çukur olmayacağını planlayarak Maraşlı devam ettirme kararı vardı. Bu pazartesi Maraşlı dizisi devam yada tamam kararını verecek.

Masumiyet Hülya Avşar sürprizi!

FOX TV, Yasak Elma dizisi erken final yaptırması sonrası Masumiyet dizisini pazartesi gününe aldı. Masumiyet dizisi için çekilen iki bölüm var. Final kararı alan Masumiyet dizisi Hülya Avşar'ın yapımcının odasını bastığı ve 13 bölüm için mi ben setlere döndüm dedi. Masumiyet dizisi pazartesi aldığı reytinge göre 14. bölüm sete çıkacak. Şu an 13 bölümü hazır olan Masumiyet dizisi devam edip etmeyeceği pazartesi belli olacak. 

Kağıt Ev büyük fırsat!

Yasak Elma, Çukur ve Uyanış büyük Selçuklu reyting alamasa da Maraşlı dizisini geçmeye başaran ve yazın devam ederse çok izleneceği kesin olan Kağıt Ev dizisine fırsat doğdu. Geçtiğimiz hafta reytingleri yükselten Kağıt Ev, Yasak Elma olmadığı gün reytingi artıracağı kesin gözüyle bakılıyor. Gelecek sezon ekranda olmayacak Çukur düşünülerek Kağıt Ev devam etme kararı var. Bu hafta ise önünde daha büyük fırsat var.

Show TV Çukur dizisini yayınlamamakla hayranları üzse de Kağıt Ev, Masumiyet ve Maraşlı dizisinden adeta gün doğdu. 3 dizi birden devam etme fırsatı doğdu.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@