Çukur yerine başlayacak Üç Kuruş dizisinin son erkeği belli oldu! Sefirin Kızı yıldızı geliyor

Çukur yerine başlayacak Üç Kuruş dizisinin son erkeği belli oldu. Daha önce Aras Bulut İynemli ve Taner Ölmez yer alacağı açıklanan Üç Kuruş dizisinni son erkeği belli oldu. Sefirin Kızı dizisinde

Dizi Haberleri 09.06.2021 - 09:59 09.06.2021 - 10:07 Berkay Keskin

Çukur yerine başlayacak Üç Kuruş dizisinin son erkeği belli oldu. Daha önce Aras Bulut İynemli ve Taner Ölmez yer alacağı açıklanan Üç Kuruş dizisinni son erkeği belli oldu. Sefirin Kızı dizisinde çok sevilen yıldız isim Üç Kuruş dizisinin son erkeği oldu!

Üç Kuruş merakla bekleniyor!

İçerde ve Çukur gibi dizilerle reyting rekorları kıran ve 5 sezondur pazartesi akşamları zirvede kapatan Üç Kuruş dizisine bomba transfer geldi. Sefirin Kızı dizisiyle rekorlar kıran ünlü isim Üç Kuruş dizisinin son erkeği oldu!

Taner Ölmez ve Aras Bulut imzalamıştı!

Aras Bulut İynemli ve Taner Ölmez'in sözleşme imzaladı bir çok yıldız isme teklif giden Üç Kuruş dizisinin son erkeği belli oldu. Kadroya bakıldığında şimdiden reyting rekorları kırması bekleniyor. Sefirin Kızı dizisiyle 2 sezon damga vuran yıldız isim Ay Yapıma imza attı.

Uraz Kaygılarlıoğlu Üç Kuruş dizisinin son başrolü oldu!

Sefirin Kızı dizisinde reyting rekorları kıran ve diziden ayrıldıktan sonra dizi bile çöken Uraz Kaygılarlıoğlu, Cem Yılmaz'ın yeni dizisi Erşan Kuneri çekimlerine katılıyor. 8 hafta sürecek çekimler sonrası Uraz Kaygılarlıoğlu yeni dizisi belli oldu. Uraz Kaygılarlıoğlu Üç Kuruş dizisinin son erkeği oldu!

Yok böyle başrol! Taner, Aras, Uraz!

Üç Kuruş dizisi başlamadan çıtayı adeta arşa çıkardı. Uras Kaygılarlıoğlu, Taner Ölmez ve Aras Bulut İynemli muhteşem bir kadro kuran Ay Yapım muhteşem hikayesiyle adeta büyüleyecek.

Üç Kuruş dizisi ne zaman başlayacak?

Ekranların en sevilen günü pazartesi ekranlara gelecek Üç Kuruş dizisi eylül ayında Show TV ekranlarında yayınlanacak.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@