Çukur Halil karakteri geri dönüyor. ikinci sezonun başında görünen ve bir daha ekranlara gelmeyen Çukur'un Halil'i yeniden Vartolu'yla yan yana.

Çukur Halil karakteri geri dönüyor. ikinci sezonun başında görünen ve bir daha ekranlara gelmeyen Çukur'un Halil'i yeniden Vartolu'yla yan yana. Çukur'da Halil karakteri Sermet Yeşil canlandıracak.

Halkbank Borç Kapatma Kredisi Kampanyası Başladı! Mart Ayına Özel Kampanyada Düşük Faizli Borçlar Transfer Edilecek! Halkbank Borç Kapatma Kredisi Kampanyası Başladı! Mart Ayına Özel Kampanyada Düşük Faizli Borçlar Transfer Edilecek!


1 yıl sonra Çukur'da!Geçtiğimiz hafta ölenlerden Berkay Ateş'in geri dönmesi, ardından Nejat İşler'in diziye katılması sonrası Çukur'da hareket var. Çukur'da bu hafta Şenol karakteri ölerek diziye veda edecek ancak Halil karakteri 1.5 yıl sonra yeniden Çukur'da. Usta oyuncu Sermet Yeşil'in canlandıracağı Halil karakteri yeniden Çukur'a dönüyor.Vartolu ve Selim çocuklarını istemeden öldürmüştü!Çukur'da Halil karakteri Çukur'un 1. bölümünde büyük Koçavalı'nın vurulma sahnesinde sıkılan kurşunlardan biri eşi ve çocuğuna denk gelmesi 2. sezonun başında işlenmişti. Halil, Vartolu ve Selim'den intikam mı alır yeni Aliço mu olur bekleyip göreceğiz.Sermet Yeşil kimdir?1977 doğumlu Sermet Yeşil, Ankaralı oyuncularımız arasındadır. Sayısız tiyatro ve filmde yer alan usta isim, Çukur'da bu sefer uzun süre kalacak.