0.99 faiz oranı ile ihtiyaç kredisi veren bankalar var mı? Sizlere uygun faizlerle hangi bankalardan ihtiyaç kredisi alacağınızdan bahsedeceğiz. Sizlerde para ihtiyacınız olduğunda, uygun faizlerle 36 ay vadeli kredi kullanmak istiyorsanız, bazı bankaların kredi kampanyalarına katılabilirsiniz. Başvuru ve şartları hakkında bilgileri sizlere vereceğiz. İşte detaylar…

İhtiyaç kredilerinde 36 ay vadeye kadar kredi kullanmanız mümkündür. Bankalar, son dönemde ihtiyaç kredilerinde oldukça fazla kampanyalar yapmaktadırlar. Son yılların en çok başvuru yapıldığı dönem olarak geçen bu son yılda, sizlerde para ihtiyacınız varsa bankalardan ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz. İhtiyaç kredisi, kişilerin başvuru yaptığında banka politikalarına uygun olması durumunda, belirli limit ve faizlerle verilen bir kredi türüdür.

İhtiyacınız için kullanacağınız bu krediyi alabilmeniz için kredi notunuzun yüksek, banka sicilinizin de temiz olması gerekmektedir. Sürekli olarak bir gecikme yaşıyorsanız, bankalardan kredi kullanamazsınız. Ayrıca bankalardaki borçlarınız yüzünden icralık, avukatlık olduysanız da banka direk olumsuz olarak sizlere kredi verecektir. Şimdi sizlere hangi bankalardan 0.99 faiz oranı ile kredi kullanabilirsiniz, bunun bilgilerini verelim.

Akbank 0.99 Faizle İhtiyaç Kredisi Kampanyası

Akbank, kendi banka müşterilerine, kredi notu yüksek olması durumunda uygun faizlerle kredi vermektedir. 50.000 TL’ye kadar 36 ay vadeli olarak verilen bu kredilere sadece bankada hesabı olan kişiler alabileceklerdir. Kredi başvurusunu Akbank Direkt uygulaması üzerinden yapmanız gerekiyor. Akbank, direkt uygulaması üzerinden yapacağınız bu kredi başvurusunda onay almanız halinde, şubelere gitmeden kredinizi kullanabilirsiniz. Akbank 0.99 faizle ihtiyaç kredisini kredi notu 1200 ve üzerinde olan müşterilerine kullandırmaktadır.

cumhurbaskani-099-faizli-kredi-icin-noktayi-koydu-pazartesi-baslayacak

QNB Finansbank 0.99 Faizle İhtiyaç Kredisi Kampanyası

QNB Finansbank üzerinden de uygun faizlerle kredi kullanmanız mümkündür. Banka, kredi notu yüksek olan kişilere anında 50.000 TL kredi vermektedir. Başvuru yapmak için bankanın resmi internet sitesine girerek, başvuru formunu doldurabilirsiniz. Ayrıca cep telefonunuzdan da SMS atarak anında kredi kullanımı yapabilirsiniz. Kredi başvurusu yaptığınızda, banka sizlere sonucu 5 dakika içinde söyleyecektir.

SMS ile kredi başvurusu için kimlik numaranızı yazıp 5030’a mesaj atmanız yeterlidir. 50 30 mesaj numarasına attığınız kredi başvurusu, bankaya ulaştığı zaman hemen sonuç otomatik olarak sizlere gelecektir. Onaylanan tutarı en yakın banka şubesinden 3 ay ertelemeli ve 36 ay vadeli olarak kullanabilirsiniz.

ING Bank 0.99 Faizle İhtiyaç Kredisi Başvurusu

ING Bank, 0.99 faizle ve daha uygun kredi kampanyası yapmak için kredi notunuzun yüksek olması gerekmektedir. Bu banka kişiye göre faiz oranı uygulayan bankalardan birisidir. Kredi başvurusu yapacaksanız, size en yakın banka şubesinden veya bankanın resmi internet sitesi üzerinden başvuru formunu doldurarak yapabilirsiniz. Başvuru sonrası onay alırsanız, kredinizi hemen kullanacaksınız. Kredi başvurusu 36 ay vadeye kadar 50.000 TL limitle verilmektedir. Ayrıca bankanın müşterisi olmanız durumunda, internet bankacılığını kullanarak şubelere gitmeden de ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilirsiniz. Bu şekilde sizlere kolay bir kredi imkanı da sağlanmaktadır.