Cumhurbaşkanı Açıklıyor: PTT Üzerinden Devlet Destekli 30 bin TL Ödeme Var

PTT üzerinden devlet destekli kredi kampanyasına katılacak olan vatandaşlara duyuru paylaşıldı. Devlet destekli ihtiyaç kredisi kampanyasına katılacak olan vatandaşların, PTT müşterileri olmaları durumunda, şubelere gitmeden işlemleri kolay bir şekilde gerçekleştiriliyor.

Banka müşterisi olan tüm vatandaşlar, devlet destekli ihtiyaç kredisi kullanmak için Cumhurbaşkanı tarafından onayı da verilen bu kredi kampanyalarına katılabilmektedir. Bireysel müşteri olan tüm vatandaşlar, ihtiyaç kredisi almak istiyorlarsa, şubelere gitmeden işlemlerini internet üzerinden de kolay bir şekilde yapabilmektedirler.

30000 TL kredi ödemesi verilecek

30000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen vatandaşlar, devlet destekli alacakları bu kredi kampanyalarında 36 ay vadeli ödeme tablosu oluşturarak ihtiyaç kredisi kullanabiliyor.

30000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi almak istiyorsanız, banka kredi politikalarına uygun olduğunuzu düşünüyorsanız başvurunuzu gerçekleştirerek, PTT müşterisi olması durumunda ihtiyaç kredisi alabilirsiniz.

AKP bayraklarını görünce ağlama krizine girdi AKP bayraklarını görünce ağlama krizine girdi

En yakın banka şubesi üzerinden de işlemlerinizi gerçekleştirebilir ve kredi ödemelerinizi uygun faiz oranları ile birlikte hızlı birşekilde yapabilirsiniz. Cep telefonunuz üzerinden başvurunuzu gerçekleştirmeniz durumunda da internet bankacılığı uygulamasını kullanmanız sizin için yeterli olacaktır.

Emekli olan vatandaşların kredi kullanabilmeleri için emekli maaş hesaplarının bu bankalar üzerinden alınması, banka tarafından istenen şartların başında geliyor. Emekli maaş hesapları üzerinden yapılacak olan başvurularda daha yüksek limitlerde kredi kullanmanız mümkün olmaktadır.