Cumhurbaşkanı Bayram Arefesinde Duyurdu! O Bankalar 0.90 Faiz Oranı İle Kredi Verecek, Vadeler 120 Ay Olacak

Cumhurbaşkanı Bayram Arefesinde Duyurdu! O Bankalar 0.90 Faiz Oranı İle Kredi Verecek, Vadeler 120 Ay Olacak. Başvuru yapacak olan kişiler, 120 ay vadeye kadar düşük faizli kredi alacak.

Ekonomi 18.07.2021 - 12:25 18.07.2021 - 12:25 Vural Pars

Son dakika olarak, bayramdan önce, bu ay boyunca devam edilecek bir kampanya duyuruldu. Cumhurbaşkanı Bayram Arefesinde Duyurdu! O Bankalar 0.90 Faiz Oranı İle Kredi Verecek, Vadeler 120 Ay Olacak kredisi kampanyası, konut kredileri için geçerli olacak. 120 ay vadeye kadar alacağınız konut kredilerinde 3 ay erteleme imkanı da sunulacak. 

Bankaların en uygun faizlerle kredi verdikleri kampanyalardan birisi konut kredileridir. Konut kredilerinde banka şartlarına uygun olmanız durumunda hemen kredi onayı alabilir ve hayalinizdeki eve hemen sahip olabilirsiniz. Konut kredilerinde uygun faizlerle işlem yapabilmek için bankaların kredi kampanyalarını kontrol etmeniz gerekmektedir. Bankalar güncel olarak sürekli kampanyalarda değişiklikler yapmaktadırlar. Bizlerde sizin için yaptığımız araştırmalar ile uygun faizlerle konut kredisi veren bankaların başvuru aşamaları hakkında bilgiler vereceğiz.

0.90 Faiz Oranı ile Konut Kredisi Kullanmak İçin Şartlar Nelerdir?

Bankaların kredi başvurularını yapmak istiyorsanız, bazı şartlara uygun olmanız gerekmektedir. Kredi başvurusu yapacak olan müşteriler uygun faiz oranları ile kredi kullanabilmeleri için öncelikle kredi notunun yüksek olması gerekmektedir. Kredi notu yüksek olan, banka sicili temiz olan müşteriler gelir belgesi olması durumunda kredi başvurularını yapabileceklerdir.

Sizlerde 0.90 faiz oranı ile kredi kullanmak istiyorsanız bu şartlara uygun olup, banka şubelerinden kredi başvurunuzu yapabilirsiniz. Eğer banka kredi sicilinizde sıkıntı var ve gelir belgeniz yoksa kredi onayı alamayacaksınız. Kredi kullanan kişiler ayrıca evli ise evlilik olduğu için eş rızası belgesi de bankaya vermeleri gerekmektedir. Bu şartlara uygun olduğunuzu düşünüyorsanız aşağıdaki bankalardan konut kredisi başvurusu yapabilirsiniz.

QNB Finansbank 0.90 Faizle Konut Kredisi Kampanyası

Konut kredilerinde güncel kampanya yapan bankalardan birisi QNB Finansbank’tır. Bu bankadan dilediğiniz zaman kredi başvurusu yapabilirsiniz. Banka şartlarına uygun olan müşteriler en yakın şubeye giderek bu kredi için başvuruda bulunabilirler. 0.90 faiz oranı ile alacağınız konut kredisinde 120 ay vadeye kadar kredi kullanabilirsiniz.

Konut kredisinde banka sizin alacağınız evin ekspertiz değerine göre kredi kullandıracaktır. Kredi başvurusu yaptığınızda bankanın gönderdiği ekspertizin biçtiği değerin yüzde 80’ine kadar kredi kullanacaksınız. Kredi başvurusu yaptığınızda şartlara uygun olmanız durumunda hemen onay alabileceksiniz. Banka kredi kullanımını 10 gün içinde yapacaktır.

cumhurbaskani-bayram-arefesinde-duyurdu-o-bankalar-090-faiz-orani-ile-kredi-verecek-vadeler-120-1

Odeabank 0.90 Faizle Konut Kredisi Kampanyası

Odeabank üzerinden de konut kredilerinde indirimli faizlerle işlem yapabilirsiniz. Sizde eğer bir ev sahibi olmak istiyorsanız ve banka politikalarına uygunsanız en yakın Odeabank şubesine evraklarınız ile giderek kredi başvurusu yapabilirsiniz. Banka 120 ay vadeye kadar sizlere 3 ay ertelemeli konut kredisi verecektir.

Odeabank, alacağınız evin ekspertiz değerinin yüzde 80’ine kadar kredi verecektir. Bunun için alacağınız evin eskpertiz değerinin krediye uygun olup olmadığını önceden araştırmanız gerekiyor. Banka şubelerine gelir belgesi, kimlik ve tapu fotokopisi ile birlikte başvurunuzu yaparsanız hemen konut kredisi onayı alır almaz işlemlere başlayabilirsiniz. 300.000 TL ekspertiz değeri olan bir gayrimenkulün 240.000 TL’si konut kredisi olarak verilecektir.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@