Yaşanacak rekabet emeklilere yarayacağından sunulan imkanların iyice araştırılması ve son ana kadar banka seçilmemesi tavsiye edilmektedir. Böylece daha yüksek promosyon alma imkânı doğabilir. Peki emeklilerin promosyon ödemeleri ne kadar olacak? İşte detaylar

Cumhurbaşkanı bugün duyurdu! Emekli maaşlarına 2000 TL geliyor detaylar açıklandı. Emekli maaşlarına 2 bin TÇ gelecek mi? Emeklilerin alım gücü artırılacak mı? Geçen sene emeklilere verilen promosyon ödemelerinin bu sene yeniden tekrarlanacağına dair söylentiler gelmeye başladı. Ayrıca verilecek ödeme miktarlarının artırılacağı yönünde haberlerde bulunmaktadır. Geçmiş dönemlerde ki gibi bu dönemde verilecek olan promosyon ödemelerinin belirli şartlara tabii olacağı söylenmektedir. Emeklilerin bankadan 3 sene boyunca maaşlarını alacaklarını ve bankalarını değiştirmeyeceklerini taahhüt etmeleri bu şartlardan biri olacaktır. Bu noktada bankalar daha çok emekliyi kendilerine çekmek için bir rekabet içinde olacaktır.

Emeklilere Promosyon Ödemeleri

Yapılacak promosyon ödemelerinde maaşların yüksekliğine göre emeklilere önerilen promosyonların miktarının değişeceği ön görülmektedir. Buna göre yüksek maaş alan kişiler çok daha yüksek ödemeler alabilecekken düşük maaş alan emeklilere daha düşük miktarlarda ödemeler yapılacaktır. Ayrıca emeklilere promosyon ödemelerinin yanı sıra kredi kartı aidatlarında da kolaylık sağlanacağı genel söylentiler arasındadır.

Emekli maaşı aldığı bankadan kredi kartı alan emeklilerin aidat ödemeyeceği ve yaptıkları para transferlerinde ücret alınmayacağı söylenmektedir. İlerleyen dönemlerde yine emeklilerin daha kolay nakit ihtiyaçlarını karşılamaları için dönemsel olarak kampanyalarında geleceğine dair söylentiler yine sosyal medyada dolaşan söylentiler arasındadır. Bu fırsatları kaçırmamak için bankanıza danışmanızı tavsiye ederiz. Peki, ödemeler nasıl alınacak? İşte detaylar!

Promosyon Ödemeleri Nasıl Alınır?

Promosyon ödemelerinizi almanız için maaşınızı taşımayı düşünüyorsanız bu işlemi telefon bankacılığı ya da internet şubeleri üzerinden kolaylıkla yapabilirsiniz. Bunun için sadece başvurular kısmından emekli maaşı işlemleri menüsüne girip daha sonra maaş taşıma ve talimat verme seçeneğini işaretlemeniz yeterli olacaktır.

Yine aynı emekli maaşı işlemleri menüsünden promosyon başvurusu da yapmanız mümkündür. Eğer internet şubelerini kullanmakta zorlanıyorsanız bu noktada şubelerinize gidip müşteri temsilcileri ile konuşarak da maaşınızı başka bir bankaya taşıyabilirsiniz. Vereceğiniz bir dilekçe ile kolayca maaşınızı aldığınız bankayı değiştirebilir ve promosyon ödemesi alabilirsiniz.

Kamu Bankası Açıkladı: 3 Ay Ertelemeli 65 Bin TL Kredi! Kamu Bankası Açıkladı: 3 Ay Ertelemeli 65 Bin TL Kredi!