Cumhurbaşkanı Canlı Yayında Emekliler İçin Açıklama Yapıyor! Aralık Ayında Emekli Müjdelerin Müjdesini Alacak!

Devlet destekli olarak emekli olan vatandaşlar için uygun faiz oranlarıyla birlikte kredi verileceği haberi Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan tarafından verildi. Devlet destekli olarak sizlerde emekli maaş hesaplarınız üzerinden başvurularınızı gerçekleştirmeniz halinde onay alabileceğiniz kampanyalara katılabilir ve yapılan bu kampanyalarda daha önce kamu bankaları üzerinden kredi kullansanız bile sizlere ödeme verilmektedir. 

Cumhurbaşkanı yapmış olduğu bu kampanya duyurusu sonrasında Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank üzerinden emekli maaş alan tüm vatandaşlar için belirtilen şartlara uygun olmaları durumunda kredi ödemelerinden faydalanabileceğini ve onaylanan kredileri, vatandaşların istedikleri zaman kendi hesaplarına yatırabileceği haberini verdi. 

---KREDİ BAŞVURUSU

Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank üzerinden emekli maaş alan tüm vatandaşlar için yapılan bu işlemlerde nakit kredi kullanacak olan kişilere belirtilen şartlar dahilinde kredi ödemeleri hızlı bir şekilde hesaplarına yatırılarak kullandırılıyor. 

Milli Savunma Bakanlığı 2023 Bedelli Askerlik Ücreti Ne Kadar Açıklandı! 2023 Şubat Ayı Bedelli Ödemeleri Milli Savunma Bakanlığı 2023 Bedelli Askerlik Ücreti Ne Kadar Açıklandı! 2023 Şubat Ayı Bedelli Ödemeleri

Emekli maaşınızı bu bankalar üzerinden alıyorsanız başvurunuzu gerçekleştirerek, şubelere gitmeden de işlemlerinizi kolay bir şekilde yapabileceğinize ve onaylanan bu krediler hesaplarınıza istediğiniz zaman yatırabileceğinizin haberi de verilmektedir. Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank, ihtiyaç kredisi kullanacak olan tüm vatandaşlar için başlatmış olduğu bu kampanyalarda, emekli maaş hesapları üzerinden ödemeler gerçekleştiriyor. 

---EMEKLİ KREDİSİ

Emekli kredisi adı altında verilecek olan bu kredilerde şartları uygun olan tüm vatandaşlar, ihtiyaç kredisi olarak 50000 TL'ye kadar 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi kullanabilir. 50000 TL üzerindeki kullanacağınız tüm kredilerde ise 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi imkanı sizlere sağlanmaktadır. En yakın banka şubesine giderek işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz ve onay alabileceğiniz bu kampanyalar dahilinde kredi ödemelerinize hemen aynı gün içinde yapabilirsiniz.