Cumhurbaşkanı Duyurdu: Başvuru Yapacak Olan Kişilerin Borçları Kapanacak!

Cumhurbaşkanı Recep Tayip Erdoğan tarafından da yapılan duyuru sonrasında kamu bankaları ve bazı özel bankaların başlatmış olduğu bayram kredilerinde diğer bankadaki olan kredi ve kredi kartı borçlarını da kapatılmaktadır. Son dakika haberine göre, başvuru gerçekleştirecek olan vatandaşların ihtiyaç kredisi olarak alacakları bireysel kredilerde bazı şartları da uygun olmaları gerekmektedir. 

KSÜ'den Yepyeni İlan: 102 Kişilik Sözleşmeli Personel Alımı Başladı! KSÜ'den Yepyeni İlan: 102 Kişilik Sözleşmeli Personel Alımı Başladı!

Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank üzerinden başlatılan kampanya ayrıca Şekerbank İş bankası ve Denizbank tarafından, denilmektedir. Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank, yapmış oldukları bu kampanyada özellikle emekli olan vatandaşlar için başlattıkları kredi kampanyasına devam etmektedir. 

Emekli olan kişilere emekli maaşını kamu bankalarına taşımaları durumunda kredi kullanabilmeleri için banka şubelerine gitmeden işlemlerini kolay bir şekilde yapabiliyor. Emekli maaş hesabınız üzerinden başvurunuzu gerçekleştirerek, kredi almak istiyorsanız, 36 ay vadeli olarak verilecek olan bu kredilerde işlemlerinizi hızlı birşekilde yapabilirsiniz. 

Emekli maaşınızı bankaya taşıdıktan sonra, ayrıca 750 TL emekli promosyona 50000 TL gelir belgesiz ihtiyaç kredisi ve 10000 TL'lik kredili mevduat hesabı da açılmaktadır. Banka borçlarınızı kapatmak için bu bankadan kredi kullanmak istiyorsanız, en yakın şubeye giderek ihtiyaç kredisi borç kapatma kredisi almak istediğinizi söylemeniz durumunda sizlere devlet destekli olarak verilecek bu kredilerden yararlanmanıza olanak sağlanmaktadır.