Cumhurbaşkanı duyurdu: Emeklilere "Aralık ve Ocak" ayında Ek ödeme verilecek!

Emekli maaşını Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden alan tüm vatandaşlar için başlatılan yeni kampanyada nakit ihtiyacı olan vatandaşlara belirtilen politikalar dahilinde kamu bankalar üzerinden devlet destekli kredi onayı verilmektedir. Cumhurbaşkanı tarafından da yapılan açıklama sonrasında özellikle emekli müşterilerin, emekli maaşlarını, eğer kredi olarak almak istiyorlarsa, emekli kredileri devlet destekli, faiz oranlarından yararlanarak vatandaşlara sadece kamu bankaları üzerinden verilecekti. Emekliler, son zamanlarda yapmış oldukları başvurular ile birlikte gündem olurken, özellikle emekli promosyonları son zamanlarda, emeklilerin aklını çelen, kampanyaların başında geliyor. 

Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank, yapmış oldukları bu kampanyalarda, emekli maaşını kendi bankalarından alan tüm müşterilere ihtiyaç kredisi konut kredisi ve taşıt kredilerinde düşük faiz oranları ile birlikte kredi imkanı sağlarken, emekli maaşını bu bankadan alan kişilere de 5000 TL'ye kadar promosyon verecek.

Tüm kadınlara bu destek yatıyor! 4.000 TL için e-Devlet'ten başvurulacak! Tüm kadınlara bu destek yatıyor! 4.000 TL için e-Devlet'ten başvurulacak!

BAŞVURU NASIL YAPILIR?

cumhurbaskani-duyurdu-kamu-bankalari-kredi-limitleri-yukseltti-100-000-tlye-kadar-tc-kimlikle-kredi-verilecek1

Emekli maaşını kamu bankaları üzerinden alan tüm vatandaşlar nakit ihtiyacı olmaları durumunda, işlemlerini gerçekleştirerek, şubelere gitmeden internet sitesi üzerinden kredi başvurusunda bulunabiliyor. Emekli maaş hesabınız aracılığı ile birlikte sizlerde başvurularınızı gerçekleştirerek, bu bankalar üzerinden kredi almak istiyorsanız, uygun faiz oranları ile birlikte sizler için verilecek olan kredilerden yararlanabilirsiniz. 

Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank üzerinden emekli maaş alan vatandaşlara ayrıca banka şubelerine gitmeden internet bankacılığı uygulamaları üzerinden de düşük limitli krediler kullanabiliyorlar. Bankalardaki olan borçlarınızı kapatmanız için ihtiyaç kredisi almak istiyorsanız, Kamu bankaları sizlere hemen aynı gün içinde işlem yaparak, kredi ödemeleri gerçekleştirecektir.