Cumhurbaşkanı duyurdu: Emekliye 9000 TL ödeme

Emekli olan vatandaşlar için 9000 TL'ye kadar verilecek olan ödemelerin, Cumhurbaşkanı Recep Tayip Erdoğan duyurdu. Bayram öncesinde vermiş olduğu mesaj sonrasında tatil sonrasında emekli olan kişilerin Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden başvurularını gerçekleştirerek, 9000 TL'ye kadar ödeme alabileceği hakkında bilgileri verdi. 

Emekli maaş alan vatandaşlar, Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden kendi hesapları üzerinden başvurularını gerçekleştirerek, Emekli Kredisi adı altında devlet destekli bu kredileri başvurularını gerçekleştirebilecek ve emekli maaşı hesabı üzerinden şartları uygun olması durumunda onay alacak. 

BAŞVURU

PTT'den Emeklilere Ödeme! 100.000 TL'ye Kadar Anında Nakit Ödeme Verilecek! PTT'den Emeklilere Ödeme! 100.000 TL'ye Kadar Anında Nakit Ödeme Verilecek!

Başvuru yapmak isteyen kişiler en yakın banka şubelerine giderek veya bankaların diğer yöntemlerini kullanarak işlemlerini gerçekleştirebilir. Emekliye verilecek olan 9000 TL, ödemelerde kredi notu uygun olan kişiler isterlerse internet bankacılığı uygulaması üzerinden de nakit kredi başvurusunda bulunabilir. 9000 TL'ye kadar ödeme almak isteyen vatandaşlar için başlatılan bu kampanyada ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişilere 3 ay ertelemeli kredi imkanı sağlanıyor. Başvuru yapmak istiyorsanız sizler de 5 dakika içerisinde kredi sonucunuzu öğrenebilirsiniz. 

Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden emekli maaş almayan vatandaşlar, bu kampanyaya katılamıyor. Emekli maaşınızı bu bankaya taşıyarak, işlemlerinizi kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Emekli maaşını Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank şubelerine taşıyan kişileri, ayrıca 750 TL'ye varan emekli promosyon imkanı da sunulmaktadır. Kampanya detayları hakkında bilgileri resmi internet siteleri üzerinden öğrenebilir ve yine resmi internet siteleri üzerinden başvuru yaparak ihtiyaç kredisi alıp alamayacağınızı görebilirsiniz.