Cumhurbaşkanı emekliye müjde diyerek duyurdu! Kamu bankaları veriyor, yarın başlıyor

Son dakika kredi haberi geldi. Cumhurbaşkanı emekliye müjde dedi!!! Kamu bankaları verecek, yarın başlıyor. İşte detaylar...

Ekonomi 22.09.2021 - 22:38 22.09.2021 - 22:38 Vural Pars

Cumhurbaşkanı emekliye müjde dedi. Kamu bankaları verecek. Cumhurbaşkanı kamu bankaları üzerinden emekli olan kişilere 100.000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi veya borç kapatma kredisi verileceğini açıkladı. Ziraat Bankası VakıfBank ve Halkbank üzerinden başlatılan bu kampanyaya katılmak isteyen kişiler devlet destekli olarak alacakları kredilerde düşük faiz oranları ile birlikte onay alabilirler.

Özellikle Kredi notu düşük olan kişilerin bu kredileri kullanabilecekleri de yayınlandı. Bankaların yapmış olduğu duyurularda emekli olan müşterilerden istenilen tek şart emeklinin icralık olmaması ve emekli olan kişinin kredi başvurusu yapacağı banka üzerinden emekli maaşı almasıdır. Devlet destekli olarak verilecek bu kredilerde 100.000 TL'ye kadar borç kapatma kredisi kullanırsınız diğer bankadaki olan ihtiyaç kredisi ve kredi kartı borçlarınızı kapatılarak sizlere kredi onayı verilecekti.

Ziraat Bankası üzerinden 100 bin TL'ye kadar ihtiyaç kredisi ve borç kapatma kredisi kampanyası

Ülkemizin kamu Bankası olan Ziraat Bankası üzerinden Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın duyurusu sonrasında borç kapatma kredisi verilecek. Kampanya yapan bu banka ayrıca ihtiyaç sahibi olan emeklilerde 100.000 TL'ye kadar emekli kredilerini düşük faiz oranları ile verecek. Size en yakın Ziraat Bankası şubesine giderek emekli maaşınızı bu bankaya taşıyabilir veya emekli maaşımız Bu banka değilse sadece kimliğinizi vererek Kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Kredi değerlendirmesini genel müdürlük tarafından yapılacağı için aynı gün içerisinde kredi onayı alamayabiliyorsunuz. Ziraat Bankası kredi başvurusu yaptıktan sonra sonucunun size bildireceklerdir.

Vakıfbank 100.000 TL borç kapatma ve ihtiyaç kredisi kampanyası

Devlet destekli verilecek olan Bu kampanyada Vakıfbank'tan hızlı bir şekilde atak yaptı. Vakıfbank üzerinden 100 bin TL'ye kadar Vakıfbank şubeleri üzerinden kredi başvurusu yapabileceksiniz. Emekli olan kişilerin kullanabilecekleri bu kredilerde ilk taksit ödemesinde 3 ay erteleme yapma imkanınız bulunmaktadır. 100.000 TL'ye kadar verilecek olan bu kredilerde borç kapatma Kredisi olarak işlem yapmak isteyen kişiler de diğer bankadaki borçlarını tek bir yere toplama özelliği ile bu kredileri alabilir. Emekli maaşınızı Vakıfbank üzerinde değilse Vakıfbank şubelerine giderek emekli maaşınızı taşıdıktan sonra bu Kredi kampanyasına katılabiliyorsunuz.

emekli2 (1)

Halkbank'ta kampanyaya dahil oldu

Kamu bankalarından olan Halkbank emekli olan kişilere destek kampanyasına dahil oldu. 100.000 TL'ye kadar isteyen kişiler ihtiyaç kredisi veya borç kapatma kredisi kullanabilecekler. 36 ay vadeye kadar verilecek olan bu krediler de banka hızlı bir şekilde kredi onayı vererek müşterilerine anında kredi imkanı sağlayacak. Halkbank üzerinden yapılan bu kampanya ile birlikte kredi kullanmak isteyen kişiler belirtilen şartlara uygun olmaları durumunda bu bankadan emekli kredisi adı altında yüksek limitli krediler de kullanabilirler. Banka şubelerine giderek veya bankanın resmi internet sitesine girerek güncel kredi faiz oranları ile ilgili bilgileri alabilirsiniz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@