Cumhurbaşkanı Erdoğan, emekli olan vatandaşlarımıza güzel haberler vermeye devam ediyor. Bu kapsamda maaşa ek nakit ödeme yapılacak.

Emeklilere bu ay sonuna kadar maaşa ek 10.000 TL ödenecek! Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı! Paralar hesaplara yatmaya başladı. Vatandaşlara müjdeli haberler gelmeye başladı. Emeklilere ek ödemeler ay başında başlıyor. 10.000 TL tutarında bir destek ödemesi kampanyasından kişiler yararlanarak ayrıcalıklı bir hizmet olanağından faydalanma fırsatlarına sahip oluyorlar.

Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı

Kişiler böylelikle avantajlı bir hizmet döngüsünden faydalanma fırsatlarına sahip olarak günümüzde yüksek oranda 12 bin TL tutarından ödemelerden yararlanıyorlar.

Paraların hesaplara yatmasıyla beraber kişiler banka şubelerine akın etmeye başladılar. Banka şubelerine giderek kişilerin işlemlerini başlatmaları gerekiyor.

Aksi durumda kişiler bu süreçten faydalanamazlar. Emeklilere güzel haberi Bakan Nebati duyurdu. Bakan Nebati tarafından sunulan imkanların gelecek günlerde Başkan Erdoğan tarafından doğrulanması bekleniyor.

Erdoğan tarafından yapılacak olan açıklamanın ardından yetkili kurumların harekete geçeceği ve maaşlara yapılacak olan artışların değerlendirileceği belirtiliyor. Kişilerin maaşlarına göre yapılması planlanan artışlar hakkında detaylı açıklamaların yapılması bekleniyor. 

Emekliye Müjde, 5000 TL 10000 TL 20000 TL Arasında Değişen Tutarlarda Destek Verilecek! Başvuru İçin Kimlik Yeterli Emekliye Müjde, 5000 TL 10000 TL 20000 TL Arasında Değişen Tutarlarda Destek Verilecek! Başvuru İçin Kimlik Yeterli

ilan365.net özel haber