Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından başlatılan ve kişilerin Banka borçlarını kapatması için kredi onayı verecek olan Vakıfbank, yapılan bu kredi kampanyası devlet destekli olarak verileceği için başvuruları internet sitesi üzerinden alacak. Son dakika kredi kampanyası olarak Haber sitelerine düşen bu Kredi haberini devlet destekli olarak Vakıfbank üzerinden 250 bin TL'ye kadar kullanabileceksiniz.

Vakıfbank yapmış olduğu internet sitesi üzerindeki duyuruda kredi başvurusu yapacak olan kişilerin VakıfBank'ın Kredi politikalarına uygun olması şartı ile onay verileceğini duyurdu. Vakıfbank ayrıca ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen kişilere belirli şartlar dahilinde istedikleri zaman onay olabilecekleri kredi kampanyası ihtiyaç Kredisi olarak da verecek.

VakıfBank'ın Kredi şartlarının başında emekli olan kişilerin emekli maaşlarını Vakıfbank üzerinden alması sigortalı olarak çalışan kişilerin ise sigortalı durumu 12 aydır aynı iş yerinde olması gerekiyor. Vakıfbank ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak isteyen kişiler ayrıca borç kapatma kredisi kullanmak istiyorlarsa devlet destekli alabilecekleri bu krediler için güncel olan banka borçları kapsamında kredi kullanabilir.

Sadece banka ihtiyaç kredisi kredi kartı ve varsa kredili mevduat hesabı borçlarını için sizlere kredi onayı sunacaktır. Bankalardan icralık olan ve Banka borçlarını kapatmadı için kara liste müşterisi olan kişiler Bu borçlarını kapatmak için Vakıfbank üzerinden kredi başvurusu yapamazlar. 

images-4

Vakıfbank bu kampanyayı başlattıktan sonra diğer kamu bankaları da kampanya için çalışmalara başladı. Ziraat Bankası ve Halk bank yapmış oldukları duyuruda kredi başvurusu yapacak olan kişilerin borç kapatma Kredisi olarak işlem yapabilmeleri için devlet destekli onay olacaklarını duyurdu. Ziraat Bankası ve Vakıfbank ayrıca kişilere borç kapatma kredisi haricinde ihtiyaç kredisi vereceğini açıkladı. 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından başlatılan bu kredi kampanyası için başvuru yapmak istiyorsanız bankaların resmi internet sitesine girerek buradan borç kapatma kredisi kampanyası hakkında bilgiler almamız gerekiyor. İnternet sitesi üzerinden borç kapatma kredisi kampanyası başvuru formunu eksiksiz olarak doldurmanız durumunda sizlere 5 dakika içerisinde hemen sonuç verilecek ve ne kadar onay aldığınızı hangi Banka borçlarını kapanacağını görebileceksiniz. Bankaların resmi internet siteleri üzerinden detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.