Ülkemiz Pandemi döneminde oldukça zor zamanlar geçirmiştir. Bu zamanların etkileri hala devam etmektedir.

5000 TL acil devlet desteği geldi 3 yardım müjdesi verildi. Cumhurbaşkanı Erdoğan dün açıkladı! Yetişen alıyor... Özellikle enflasyonun artması sebebiyle gıda kıtlığı ve gıda fiyatlarındaki artış vatandaşları çok fazla etkilemiştir. Bireylerin nakite ihtiyacı olduğu için devlet ihtiyaç sahibi ailelere yardımda bulunmaktadır. Özellikle faturalarının yüksek miktarlarda geldiği bu dönemlerde bireyler aileleri fatura ödeme desteği vermektedir. 

Denizbank şubelerine gidenler yaşadı! Aralık kampanyası 50000 TL olacak Denizbank şubelerine gidenler yaşadı! Aralık kampanyası 50000 TL olacak

Devlet Desteği İçin Şartlar Nelerdir?

Devlet desteği için aranan şartlardan bir tanesi ailenin yardıma muhtaç olmasıdır. E-Devlet üzerinden yapılan başvurular sırasında bireylerin gelir giderleri incelenir ve bu şekilde devlet desteği alınıp alınmayacağını karar verilir. Yine fatura desteği içinde bireylerin gelirlerinin dar olması şartı aranmaktadır. Okul gereçleri desteği için de çocukların okula gidecek çağı da olması ve okula başlaması şartı aranmaktadır.

Yine yardımlardan bir tanesi de doğum yardımıdır. Doğum yapan bireylere çocukların bezi ya da maması için bir devlet desteği sağlanmaktadır. Yine bu ailelerde de dar gelir şartı aranmaktadır. Bu şartlara uyan aileler ilgili makamlara başvuruda bulunarak bu destekleri alarak biraz da olsun rahat edebilirler.