Son dakika: Bankaların son zamanlarda özellikle borçlarla boğuşan kişilere kredi verilmesi yönünde talimatı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan duyurmuştu. Bu duyuru sonrasında, borç kapatma kredileri güncellendi ve bankalar son dakika olarak yeni kampanya başlattı. Haber sitemize gelen bilgilere göre şu an için 3 banka 10.000 TL borç kapatma kredisi veriyor. Banka kredi politikalarına uygun olan kişilere, bu bankalar onay verecek. 

Kredi veya kredi kartı kullanan müşteriler belirli zamanlar sonra bu ürünlerin ödemelerini yaparken zorlanmaktadırlar. Bu kredi için değil, kredi kartı için geçerlidir. Düzensiz yapılan harcamalar sonrasında kredi kartı borcu her ay gittikçe artmaktadır. Bu durumda da ödeme gücünüz düşer ve bir dönem bile ödeme yapamazsanız banka siciliniz bozulur. Bu durumda bankalar müşterilerine özel kredi kampanyaları yapmaktadırlar. Bankada olan kredi kartı borcu veya kredi borcunuzu borç kapatma kredileri ile kapatabilirsiniz. Genellikle müşteriler kart borçları için bu kredileri kullanmak istemektedirler. Sizlerde eğer böyle bir sıkıntıya girdiyseniz ve borç kapatmak istiyorsanız aşağıda vereceğimiz bankalardan 10.000 TL borç kapatma kredisine başvurunuzu yapabilir ve anında onay alarak borçlarınızı tek bir yerde toplayabilirsiniz. İşte detaylar.

Vakıfbank 10.000 TL Borç Kapatma Kredisi

Vakıfbank üzerinden 10.000 TL Borç Kapatma kredisi almak isteyenler banka şubelerine giderek kredi başvurusu yapabilmektedirler. Bu bankadan bu krediyi almak istiyorsanız sigortanızın olması veya emekli olmanız gerekmektedir. Ayrıca banka ticari müşterilere ve çiftçi olan kişilere de bu kredilerde vermektedir. Vakıfbank üzerinden 10.000 TL borç kapatma kredisi aldığınızda banka şartlarına uygun olmanız durumunda hemen kredinizi kullanabilirsiniz. Banka tüm kredi ve kredi kartlarınızı hesaplayarak sizlere 36 ay vadeye kadar kredi verecektir. Eğer borçlarınız 10.000 TL üzerindeyse de banka size yardımcı olacaktır.

Akbank 10.000 TL Kredi Kartı Borcu Kapatma Kredisi

Akbank 10.000 TL’ye kadar sadece müşterilerin kredi kartı borçlarını kapatmaktadır. Sizde eğer bu bankadan kredi kartı kullanıyorsanız veya başka banka kredi kartınız varsa Akbank 10.000 TL kredi kartı borcu kapatma kredisi başvurusu yapabilir ve bu borç ile birlikte 36 ay vadeli kredi kullanabilirsiniz. Başvuru için sadece banka şubelerine gitmeniz gerekiyor. Başvuru sonrasında banka şartlarına uygun olan müşteriler onay alarak, tüm kredi kartı borçları banka tarafından kapatılacaktır.

asd11

Denizbank 10.000 TL Borç Kapatma Kredisi

Denizbank üzerinden de 10.000 TL Borç kapatma kredisi alabilirsiniz. Banka şubelerine giderek kimlik, gelir belgesi ve kapatmak istediğiniz kredi kartı, kredi borçlarının limitlerini bankaya vererek kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Denizbank üzerinden alacağınız bu kredilerde banka tüm borçlarınızı hesapladıktan sonra, borçlu olduğunuz bankalara parayı gönderip borçlarınızı kapatmanızı isteyecektir. Borç transfer kredilerinde bankalar kişilerin ellerine para vermemektedir. Ayrıca bu banka emekli olan müşterilerine de ayrı bir kredi kampanyası yapmaktadır. Emekli maaşınızı Denizbank’a taşırsanız banka tüm borçlarınızı kapatarak sizlere yeni bir kredi verecektir. Bu kredilerde 3 ay ertelemeli ve 36 ay vadeli olarak kredi alabilirsiniz.

Not: Bu krediler, bankaların kendi politikalarına göre onay verdiği kredilerdir. Bankaların kredi faiz oranları, başvuru şartları değişiklik gösterebilir. Bankadan kredi kullanacak kişiler, güncel banka faiz oranlarını ve şartlarını bankanın müşteri hizmetlerinden öğrenebilirler.