100.000 TL'ye kadar ihtiyacı olan kişilere müjdeli Haber kamu bankalarından geldi. Ziraat Bankası VakıfBank Halkbank ortaklaşa almış olduğu karar ile birlikte Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın da duyurusunu yaptığı 100.000 TL ye kadar borç kapatma kredisi kampanyasına başladı. 

100.000 TL'ye kadar 36 ay vadeli olarak verilecek bu krediler de ilk kredi taksit ödemesini üç ay ödememe imkanınız da bulunuyor. Ziraat Bankası VakıfBank ve Halkbank devlet destekli vereceği bu krediler de kendi banka politikalarına göre onay vereceği için kredi başvurusu yaptıktan sonra bankaların genel müdürlüğü tarafından kredi onayı verilecektir. 

Özellikle diğer bankalardan kredi kartı borçlarını ödeyemeyen müşteriler için altın bir kampanya olan 100.000 TL borç kapatma kredisi kampanyası başvuru yaparak alınabilecek bir kredi türüdür.

krediler34-1

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan kamu bankalarından borcu olan vatandaşlara yardımcı olmalarını istemişti. Ertelemeli kredi verilebileceğini ve bu krediler de devlet destekleri ile onay verileceğini de duyurmuştu. 

Ziraat Bankası 100.000 TL borç kapatma kredisi

Ziraat Bankası üzerinden 100.000 TL ye kadar borç kapatma kredisi kampanyasına katılmak istiyorsanız 36 ay vadeli ve ilk taksit ödemesinde 3 ay ertelemeli olan bu kredileri başvurunuzu banka şubelerinden ve bankanın resmi internet sitesinden yapabilirsiniz. Ziraat Bankası yapmış olduğu Bu kampanyada diğer bankadaki odanın ihtiyaç kredisi ve kredi kartı borçlarınızı kapatacaktır. Konut kredisi taşıt kredisi ve ipotekli kredi gibi yüksek limitli kredilerde maalesef borç kapatma kredisi kullanamıyorsunuz. Yapılan bu kampanya özellikle kredi kartı borçları olan vatandaşların düşünülerek yapılmıştır. 

zrt-15

Ziraat Bankası şubelerinden ve Ziraat Bankası resmi internet sitesi üzerinden kredi başvuru formu doldurarak işlem yapabilir Kredi onayını da 1 ile 5 gün içerisinde genel müdürlük tarafından alabilirsiniz. 

Kredi başvurusu onaylandıktan sonra banka kredi limitleriniz ve kredi kartı limitlerini hesaplanarak sizlere bu limitler kadar kredi verilecek ve yine elinize para verilmeden borçlu olduğumuz bankaların IBAN numaralarına gönderim sağlanacaktır. 36 ay vadeli olarak verilecek bu krediler de 50.000 TL'ye kadar kredi kullanacak olan kişiler yararlanırken 50.000 TL üzerinde kredi almak isteyen kişiler 24 ay vadeli olarak işlem yapabilecektir.