Cumhurbaşkanı Erdoğan emekliler için duyuru paylaştı ve emekliye Aralık ayında ek ödeme verileceğini duyurdu...

Emekli maaşı alan vatandaşlar için nakit ihtiyacı olmaları durumunda istedikleri zaman kullanabilecekleri devlet destekli kredi kampanyaları bugün başlıyor. Kredi kullanmak isteyen tüm vatandaşlar emekli maaşı hesapları üzerinden 50.000 TL'ye kadar ek ödemeli Kredi kullanabilecek ve kullanmış oldukları bu kredilerde ilk taksit ödemesinde 90 gün erteleme yaparak 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi alabilecekler.

En az 1 çocuklu ailelere ödenecek! 8.500 TL ödeme tüm hanelere kesinleşti! En az 1 çocuklu ailelere ödenecek! 8.500 TL ödeme tüm hanelere kesinleşti!

Emekli maaşınızı Ziraat Bankası VakıfBank ve Halkbank üzerinden almanız durumunda sizlere verilecek olan bu kredi kampanyaları ile birlikte hızlı bir şekilde sonuç alabilecek onaylanan kredilerinizi hemen görebilecek ve kamu bankaları üzerinden sizlere verilecek olan bu kredi kampanyaları ile birlikte aynı gün içinde ödeme alabileceksiniz.

Ziraat Bankası VakıfBank ve Halkbank üzerinden ihtiyaç kredisi kampanyasına katılarak başvurularını gerçekleştirmek isteyen tüm vatandaşlar için yapılan işlemlerde nakit kredi kullanacak olan kişilerin maaş müşterisi olması şartıyla devlet destekli kredilerden faydalanacağını söyleyebiliriz.

Başvuru nasıl yapılır?

Ziraat Bankası VakıfBank ve Halkbank üzerinden başvuru gerçekleştirmek isteyen vatandaşlar nakit kredi kullanmak istiyorlarsa banka şubelerine giderek kimlikleriyle birlikte hangi bankadan emekli maaşı alıyorlarsa o banka üzerinden kredi başvurusunda bulunabiliyor. Ziraat Bankası VakıfBank ve Halkbank üzerinden ayrıca bankadan internet bankacılığı uygulaması üzerinden internet sitesi üzerinden ve hesabı olan vatandaşlar müşteri hizmetleri numarası üzerinden de istedikleri zaman ihtiyaç kredisi ve kredili mevduat hesabı başvurularını gerçekleştirerek acil nakit ihtiyaçlarında bu şekilde giderebilmektedirler.